2022-05-26 09:07:04 | Son Güncelleme : 2022-05-26 09:47:36

TikTok'ta gündem olan video: 19 yaşında genç 76 yaşındaki emekli kız arkadaşına evlilik teklifi etti

19 yaşındaki İtalyan Giuseppe D'Anna, 76 yaşındaki emekli kız arkadaşı Milina Gatta'naya evlilik teklifi etti. Sosyal medya uygulaması olan TikTok'ta kısa sürede gündem olan görüntüler bazı kullanıcılar tarafından büyük eleştiri alırken internetti adeta kasıp kavurdu.

TikTok'ta gündem olan video: 19 yaşında genç 76 yaşındaki emekli kız arkadaşına evlilik teklifi etti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

19 yaşındaki İtalyan Giuseppe D'Anna, 76 yaşındaki kız arkadaşı Milina Gatta'naya evlenme teklifini ettiği videoyu TikTok'ta paylaştı. 200 bine yakın takipçisi olan 19 yaşındaki gencin videosu bir anda gündeme oturdu. TikTok’ta 150 bine yakın görüntülen videoya bazı kullanıcılar tepki gösterirken çift eleştirilere kulak asmadı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Videonun sonrasında fotoğraflarını paylaşan çiftten Giuseppe'nin altın bir zincir taktığı ve kız arkadaşının elinde bir gül tuttuğu görüldü. Guiseppe ayrıca evlenme teklif ettiği yüzüğün bir görüntüsünü de paylaştı. Kullanıcıların tepkilerine ise “Bu uzun bir dizinin sadece başlangıcı” şekilde yorum yapan Giuseppe’nin neden yaşlı bir kadınla olabileceği konusunda spekülasyon yapıldı.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Bazı kullanıcılar onun vasiyeti takip ettiğini düşündüğünü ve “Oh o zengin...Hepimiz onun ne için olduğunu biliyoruz" yorumunu yaptı. Başka bir kişi ise Guiseppe’nin Sony PlayStation 5 istediğine ikna olduğunu ifade etti. Olumsuz yorumların dışında bazı kullanıcılar ise çiftin ‘sevimli’ olduğunu ifade ederek hayranlık kazandırmayı başardı. 

"ÇOK MUTLUYUZ"

Aralarındaki yaş farkının kendileri için önemli olmadığını ve aradığı aşkı yıllar sonra bulmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Gatta, “Birbirimize aşığız. Bunu kimsenin bozmasını istemiyoruz. Çok mutluyuz” dedi.