Tarih : 23.06.2021 - 16:48 Yorum : 0

Dünyanın en fazla boy farkına sahip çifti adını Guinness'e yazdırdı

33 yaşındaki James Lusted ve 27 yaşındaki eşi Chloe, aralarındaki boy farkıyla Guinnes Rekorlar Kitabı'na girdi.

Dünyanın en fazla boy farkına sahip çifti adını Guinness'e yazdırdı

Öğretmen olan Chloe ve TV sunucusu James aralarındaki boy farkı sayesinde Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Chloe, 2012'de Galler'deki Rhyl Clwyd kasabasındaki Olimpiyat meşalesini taşımasından kısa bir süre sonra ortak bir arkadaşları sayesinde James ile tanıştı.

Chloe, daha önce uzun boylu erkeklere ilgi duyduğunu ama James ile tanıştığında her şeyin değiştiğini söyledi.

James, nadir görülen bir cücelik türünden muzdarip bu yüzden 109 cm, eşi Chloe ise 162 cm. İkili, aralarındaki boy farkı nedeniyle adlarını Guiness Dünya Rekorlar Kitabı'na yazdırdı. Şimdilerde evli olan çiftin bir de çocukları var.

James, küçükken özel biriyle tanışıp tanışamayacağı konusunda endişeli olduğunu ama şimdilerde ailesiyle çok mutlu olduğunu dile getirdi. James, "Kendi kendime cüceliğin bana ait olmadığını, cüceliğin sahibi olduğumu söylemek zorunda kaldığım bir noktaya geldim. Sadece herkesle aynı olmak istedim.'' dedi.

Dünyanın en erken doğan bebeği Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi Dünyanın en erken doğan bebeği rekor kırdı Amerika'da doğumdan 131 gün önce dünyaya gelen bebek, geçtiğimiz günlerde 1. yaşına girdi. 5 aylık doğan bebek, Guinness Dünya Rekorlar Kitabı'na adını yazdırdı.

Çin’de yapılan drone şovu Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi Çin’de yapılan drone şovu Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi Çin’in Şangay kentinde Hyundai Motor Company'nin lüks otomotiv bölümü Genesis Motors’un dronelar ile yaptığı gösteri Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber