Tarih : 12.11.2015 - 19:43 Yorum : 0

ALES 2015 sonbahar dönemi sınavı giriş belgeleri ÖSYM erişime açıldı

Ve herkesin beklediği gelişme belli oldu. ÖSYM ALES sonbahar dönemi sınav giriş belgeleri erişime açıldı. ALES sonbahar 2015 dönemi giriş belgeleri ve detayları haberimizde.

ALES 2015 sonbahar dönemi sınavı giriş belgeleri ÖSYM erişime açıldı

Ve herkesin beklediği gelişme belli oldu. ÖSYM ALES sonbahar dönemi sınav giriş belgeleri erişime açıldı. ALES sonbahar 2015 dönemi giriş belgeleri ve detayları haberimizde. ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 22 Kasım Pazar günü saat 09.30'da yapılacak ALES sonbahar dönemi sınavına başvuran adayların, sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren giriş belgelerini, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden edinebilecek.

Belge üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacak. Adayların bu belgelerin yazıcıdan dökümünü edinirken, belge üzerinde fotoğraf olmasına özen göstermeleri ve belgelerinin renkli ya da siyah beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber