Tarih : 27.02.2018 - 23:12 Yorum : 0

Ecem Karaağaç'ın son durumu nedir? Ecem Karaağaç adaya devam edebilecek mi?

Ecem Karaağaç'ın son bölümde olmaması yarışmanın takipçilerini meraklandırdı. Son günlerde yarışmalarda gözükmeyen Ecem Karaağaç bundan sonra Survivor'da devam edecek mi? İşte Ecem Karaağaç'ın hakkında çıkan detay haberimizde mevcuttur...

Ecem Karaağaç'ın son durumu nedir? Ecem Karaağaç adaya devam edebilecek mi?

Gönüllüler takımında All Star takımına geçen Ecem Karağaç son bölümde ekranda yoktu. İzleyiciler Ecem Karağaç nerede merak ediyorlar. Ilıcalı konuya açıklık getirdi. İşte Ecem Karaağaç kimdir, neden yok sorularının yanıtladı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaya göre bundan sonra Ecem Karaağaç'ın yarışamayacağı ve birkaç gün içerisinde yerine başka birinin getireleceğini belirtti.

ECEM KARAAĞAÇ NEDEN YOK?

Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'ndan All Star Takımı'na gönderilen Ecem Karaağaç bir hafta All Star ile oynadıktan sonra rahatsızlanmış ve Gamze'nin rahatsız olduğu zamanda dinlenmeye alınmıştı. Ecem Karaağaç'ın hemen takımına geri dönmesi beklenirken rahatsızlığı ile ilgili açıklama yapıldı. Ayrıca Ecem'in ne zaman takıma döneceği de belirsiz durumda.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “All Star takımından Ecem müşahede altında. Belinde bir rahatsızlık var. Niye burada olmadığıyla ilgili bunu belirtmiş olalım” dedi.

Survivor Gizem Kurtulan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? | Survivor Gizem Kurtulan Elendi Mi Veda Etti Mi? Survivor'a veda eden isim belli oldu! Survivor Gizem Kurtulan Kimdir Gizem adaya veda etti mi? Survivor'a adaya kim veda etti Survivor son bölümde elenme adayları kimler, ada ve dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? Bu akşam adaya kim veda etti.? Tüm detaylar haberimizde. Survivor Gizem Kurtulan Kimdir, Kaç yaşında, Nereli? Survivor Gizem elendi mi? Survivor'da elenen kim? Gizem Kurtulan Survivor 2018 Gönüllüler takımında yarışacak isimlerden biri. Gizem Kurtulan kimdir? Gizem Kurtulan nereli, mesleği nedir ve kaç yaşındadır? İşte Gizem Kurtulan hakkında merak ettikleriniz detayları haberimizde...
Survivor All Star kim elendi SMS Sonuçları | Survivor 2018’de Elenen isim belli oldu Survivor All Star kim elendi SMS Sonuçları | Survivor 2018’de Elenen isim belli oldu Survivor 2018'de elenecek adaylar belirlendi. Survivor 2018’de kim elenecek? Bu akşam belli oluyor. Survivor yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Survivor 2018’de elenecek ikinci isim kim olacak? Survivor 2018'de elenen isim belli oldu. Survivor 2018'e ve eden isim kimdir? cevabı haberimizde bulunmaktadır.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı. Heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor’a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir. Aile bağları oldukça kuvvetli görünen Ecem Karaağaç'ın annesi Mine Mater, babası ise Cengiz Karaağaç'tır.

All Star'a geçen Ecem konuştu! "Kırgın olduğum tek isim..."

Gönüllüler tarafından ada konseyinde yapılan oylama sonucu All Star takımına gönderilen Ecem, kırgın olduğu tek ismin Ramazan olduğunu söyledi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber