2022-05-23 14:24:16 | Son Güncelleme : 2022-05-23 15:11:28

Son dakika! MSB duyurdu: Barış Pınarı'nda 4 terörist öldürüldü

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesinden taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 4 PKK'lı teröristin öldürüldüğü duyuruldu.

Son dakika! MSB duyurdu: Barış Pınarı'nda 4 terörist öldürüldü
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kahraman Mehmetçik'in yurt içinde ve dışında terör örgütlerine karşı veridiği mücadele hız kesmeden devam ediyor. Yerleri tespit edilen teröristler inlerinde tek tek vuruluyor.

Pençe-Kilit Operasyonlarında PKK'ya üst üste darbeler indirilmeye devam ederken, yurt içinde gerçekleştirilen Eren Abluka operasyonlarında Gri Listede olduğu öğrenilen bir PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.

PKK'YA NEFES ALDIRILMIYOR

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanı sıra Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Musul'da gerçekleştirilen nokta operasyonla PKK'nın sözde Mahmur-Kerkük-Süleymaniye saha genel sorumlusu terörist Mehmet Erdoğan öldürüldüğü duyuruldu.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan en son açıklamada ise Barış Pınarı bölgesinden taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 4 PKK'lı teröristin öldürüldüğü aktarıldı.

BARIŞ PINARI'NDA 4 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Teröristlerin taciz atışları cezasız kalmıyor. Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olan 4 PKK/YPG’li terörist Komandolarımızın başarılı müdahalesi ile etkisiz hâle getirildi" ifadelerine yer verildi.