2021-11-23 13:07:18

Bulgaristan'daki feci kaza öncesi 'ölüm otobüsü'ne böyle yürüdüler

İstanbul'dan dün hareket eden ve Bulgaristan'da kazaya karışan otobüste, 12'si çocuk 46 kişi feci şekilde hayatını kaybetmişti. Yolcuların, İstanbul'da kaldıkları otelden çıktığı ve otobüslerine bindiği anlar güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı.

Bulgaristan'daki feci kaza öncesi 'ölüm otobüsü'ne böyle yürüdüler
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bulgaristan'ın başkenti Sofya’nın batısında Pernik kentine yakın Bosnek köyü bölgesinde Kuzey Makedonya plakalı bir yolcu otobüsü, yol kenarındaki bariyere çarptıktan sonra alev aldı.

12'Sİ ÇOCUK 46 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

“Struma” otoyolunda meydana gelen kazada ilk belirlemelere göre, 12'si çocuk 46 Kuzey Makedonya vatandaşı yanarak hayatını kaybetti. Kazada yaralanan 7 kişi de Sofya'daki bir hastaneye kaldırıldı. Trafik polisi otoyoldaki trafiği başka yollara yönlendirdi.

'ÖLÜM OTOBÜSÜ'NE BÖYLE YÜRÜDÜLER!

Otobüste yer alan yolcuların İstanbul'a tur için geldikleri ve ardından Kuzey Makedonya'ya döndükleri öğrenildi. Yolcuların İstanbul'da kaldıkları otelden çıktığı ve otobüslerine bindiği anlar güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde aralarında çocukların da bulunduğu turistler, otel önünde otobüslerini bekliyor.

Etiketler