Tarih : 04.08.2021 - 06:33 Yorum : 0

Polis, Azra’nın kafasını arıyor

Antalya’da korku filmlerini aratmayan bir manzara yaşanıyor. Özel Harekât polisleri; kafede tanıştığı inşaat mühendisi tarafından tecavüz edilip on parçaya ayrıldıktan sonra ormana gömülen üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun başını uçurumda arıyor.

Polis, Azra’nın kafasını arıyor

Antalya'da kayıp olarak aranırken korkunç bir cinayete kurban gittiği anlaşılan üniversitesi öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babasından DNA örneği alındı.

Haytaoğlu’nun vücuduna ait kayıp parçalar, katili M.M.A.’nın Kepez bölgesindeki ormanlık alanda 'uçuruma attım' dediği noktada aranıyor. Bu arada Mustafa Haytaoğlu, korkunç olayla ilgili katil zanlısı ile Azra’nın daha önceden tanıştığı iddialarının doğru olmadığını belirterek “Kızım kafede çalışırken oraya gelip tanışıyor, adam bir nevi avcı” dedi. “Evde kimliğini bırakmış, kızım planlı gitmiyor” diyen baba, katil zanlısı M.M.A’nın o gün uyuşturucu kullandığını iddia etti. “Jiletle ismini yazmış” ifadesini kullanarak “Bu adam soğukkanlı ve profesyonel” dedi.

Bu arada Azra’nın cenazesi ailesine teslim edildi. Cenazenin bu sabah Osmaniye'nin Kadirli ilçesi Durmuşsofular köyündeki aile mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber