Tarih : 16.06.2021 - 10:22 Yorum : 0

Tarihin en büyük kokain operasyonu: Mersin'de ele geçirildi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Gümrük Muhafaza ekipleri tarafından Mersin Limanı'nda yakalanan 1 ton kokainin, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük çaplı kokain yakalaması olduğunu duyurdu.

Tarihin en büyük kokain operasyonu: Mersin'de ele geçirildi

Türkiye tarihinin en büyük kokain operasyonu gerçekleştirildi. Mersin Limanı’nda gerçekleştirilen operasyonda Ticaret Bakanlığına bağlı Gümrük Muhafaza ekipleri 1 ton kokain ele geçirdi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda tarihi operasyonu duyurdu. Muş yaptığı açıklamada Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük çaplı kokain yakalaması olduğunu duyurdu. Ayrıca Bakan Muş, bu operasyonda görev alan Gümrük Muhafaza ekiplerini tebrik ettiğini ifade etti.

Otomobil lastiğinden bir kilo kokain çıktı Otomobil lastiğinden bir kilo kokain çıktı Bursa'da narkotik polisi, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları belirlenen 5 kişiye operasyon yaptı. Şüpheli şahısların kullandığı araçta yapılan aramada lastik içerisine gizlenmiş bir kilo kokain maddesi ele geçirildi.

Mersin Uluslararası Limanı'nda 220 kilogram kokain ele geçirildi Mersin Uluslararası Limanı'nda 220 kilogram kokain ele geçirildi Mersin Uluslararası Limanı'na Brezilya'dan gelen bir gemideki konteynerde 220 kilogram kokain ele geçirildi.

Kaynak : AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber