Tarih : 09.10.2021 - 18:37 Yorum : 0

Böyleleri insan olamaz! Traktörün arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükledi

Tekirdağ’da şahıs traktörün arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükledi. Sürüklenen köpek, arkadan seyir halinde olan bir araçtaki vatandaşın kamerasına anbean yansıdı. Olaya sosyal medya üzerinden çok sayıda tepki yağarken sürücü ekipler tarafından göz altına alındı.

Böyleleri insan olamaz! Traktörün arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükledi

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı İnecik Mahallesi'nde bir traktör sürücüsü, römorka bağladığı köpeği sürüklemeye başladı. Olayı gören bir kişi, o anları cep telefonuyla kayda aldı. Görüntülerde köpeğin hareketsiz şekilde sürüklendiği yer aldı.

"KÖPEĞİ ÇEKE ÇEKE ÖLDÜRDÜ"

Görüntüleri çeken kişiye yanındaki arkadaşının, "İyi çek bu adamı. Köpeği çeke çeke öldürdü. Yanından geçerken yüzünü de çek. Herkes görsün bu adamı" dediği duyuldu.

KÖPEĞİN BAĞLI OLDUĞUNDAN HİÇ HABERİ YOK

Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Uğur Avcı'da olay yerinde incelemede bulunurken, olayla ilgili traktör sürücüsü H.Ö. gözaltına alındı. Köyde yaşayan sürücünün yakını Recep Ö., burada çadır kuran vatandaşların köpeği römorka bağladığını ifade ederek, "Römorklar burada duruyordu. Günendi toplamak için burada çadır kuruyorlar. Köpeği de römorkun arkasına bağlıyorlar. Amcamınoğlu da benim araba diyerek, arkasındaki köpeği görmemiş. Bakmamış arkasına, köpeğin bağlı olduğundan hiç haberi yok. O şekilde olmuş olay. Köpek ölmemiş" dedi.

Ayrıca römorka bağlandıktan sonra sürüklenerek yaralandığı iddia edilen köpeğin, sahipleri tarafından alınıp kendi imkanlarıyla tedavi edildikten sonra götürüldüğü de öne sürüldü.

Etiketler : Köpek Tekirdağ
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber