23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %44
Rüzgar 2.19 /s
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
17˚/11˚
Cuma
19˚/12˚
Cumartesi
23˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2021-12-15 13:04:30

Öldüğünden kimsenin haberi olmadı! 4 ay sonra iskelete dönmüş cesediyle karşılaştılar

Kastamonu’da bir süre önce babasını kaybeden ve yalnız yaşadığı öğrenilen 57 yaşındaki Ümit Bektaş’tan haber alamayan komşuları ve yakınları durumu ekiplere bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler Bektaş'ın cansız bedeni ile karşılaşırken yaklaşık 4 ay önce ölümün gerçekleştiğini belirledi.

Öldüğünden kimsenin haberi olmadı! 4 ay sonra iskelete dönmüş cesediyle karşılaştılar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kastamonu’da bir süre önce babasını kaybettikten sonra yalnız yaşamaya başlayan 57 yaşındaki Ümit Bektaş’tan komşuları ve yakınları bir süre haber alamadı. Bunun üzerine komşuları ve yakınları durumu ekiplere bildirdi. İhbar üzerine polis ekipleri, Ümit Bektaş’ın evine giderek çilingir yardımıyla kapıyı açtı. Polis ekipleri, girdikleri evde Ümit Bektaş’ın iskelete dönmüş cesedi ile karşılaştı

4 AY ÖNCE ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ

Bektaş’ın kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsi incelemesinin ardından belirlenecek. Yapılan ilk belirlemelere göre, Bektaş'ın yaklaşık 4 ay önce öldüğü tahmin edildiği öğrenildi. Öte yandan, Ümit Bektaş’ın evinin dış kapısında da çeşitli tarihlere ait tebligatların olduğu ve uzun süredir beklediği görüldü.

KOMŞULARI DA DURUMDAN ŞÜPHELENMEDİ

Bektaş’ın komşularından İfakat Tiryakioğlu, “10 yıldır burada yaşıyorum. Komşumuzu tanıyoruz fakat kendisiyle gidip gelmişliğimiz yok. İnsanlara selam vermezdi, bizlerde diyalogu yoktu. Böyle birisiydi, yalnız tek başına yaşıyordu. Bir süredir kendisini görmüyorduk, evde bazen sesini duyardık ama bir süredir sesi yoktu, çıkmıyordu” dedi. Komşularından bir tanesinin kapısının önüne taş koyduğunu anlatan Tiryakioğlu, “Komşularımızdan bir tanesi haber alamayınca kapısının önüne taş koydu. O taşta yerinden kımıldamayınca kapıda açılmayınca aramışlar haber vermişler. Bunun üzerine dün polisler geldi, incelemede bulundu” dedi.

 

Etiketler