Tarih : 26.10.2021 - 11:34 Yorum : 0

Önce navigasyona sonra inadına uydu: Merdivenlerde asılı kaldı

Antalya'da bir kadın alkollü halde aracına binip evine doğru yola çıktı. Navigasyona uyup yolu karıştırınca merdivenlerde asılı kaldı.

Önce navigasyona sonra inadına uydu: Merdivenlerde asılı kaldı

Antalya’da alkollü bir şekilde araç kullanan kadın navigasyonun uyunca yol sandığı merdivenlerde asılı kaldı.

Olay Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşandı. Bir kadın sürücü alkollü halde direksiyon başına geçti. Evine gitmek için navigasyonu açtı. Ama iddiaya göre navigasyon parkı yol olarak gösterdi. Alkolün de etkisiyle merdivenleri yol sanınca olan oldu. Merdivenlerde asılı kaldı.

Kimseye kulak asmayan sürücü yavaş yavaş merdivenleri inmeye başladı. Sürücü geç de olsa yolda değil merdivende olduğunu anladı.

“BİR EL ATIN KURBAN OLAYIM”

Aracından inden kadın, “Oradan indim, buradan indim takıldım. Evime gideceğim. Bir el atın kurban olayım. Takıldı bir yerde itekle. Çıkacak yer yok” diyerek çevredeki vatandaşlardan yardım istedi.

Polisin yaptığı testte sürücünün 1,33 promil alkollü olduğu belirlendi. İfadesinde navigasyonun yol olarak girdiği güzergahı gösterdiğini söyledi.

NAVİGASYONA UYDU MERDİVENDEN UÇTU

Benzer bir Navigasyon kazası 30 Eylül'de İstanbul Ümraniye'de yaşanmıştı. Osman Karaoğlan yol sanıp merdivenli sokağa girmiş, takla atan araçtan yara almadan kurtulmuştu.

İstanbul'da ilginç kaza: Navigasyona uydu merdivenden uçtu Navigasyona uydu merdivenden uçtu Ümraniye'de cep telefonundaki navigasyon uygulamasının yönlendirmesi sonucu yanlışlıkla merdivenli sokağa giren sürücü, aracıyla takla attı. Sürücü kazayı yara almadan atlatırken, mahalleli bölgede benzer kazaların yaşandığını belirterek yetkililerden önlem alınmasını istedi.

Kaynak : İHA
Etiketler : Antalya Navigasyon
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber