Tarih : 18.06.2021 - 12:30 Yorum : 0

Annesi yatağından uyurken bıraktı 36 saat sonra çalılıklarda bulundu

Portekiz'deki Proenca Velha'da annesinin yatağında uyurken bıraktığı 2 yaşındaki çocuk 36 saat sonra çalılıklar bulundu.

Annesi yatağından uyurken bıraktı 36 saat sonra çalılıklarda bulundu

Portekiz'de iki yaşındaki bir çocuğu annesi yatağından uyurken bıraktı, 36 saat sonra çalılık bir bölgede canlı olarak bulundu. Noah adındaki çocuk, geçtiğimiz günlerde sabahın erken saatlerinde kayboldu. Baba, sabah 05.30 sularında evden işe gitmek için çıktı. Anne ise sabah 08.00 civarı uyandığında çocuğunu yatağında bulamadı.

Arama ekipleri gönüllüler hemen harekete geçti. Büyük bir arama ekibi kuruldu. 2 yaşındaki çocuk, evinin 3 kilometre uzaklığında çalılık bir alanda bulundu. Aile, Noah'ın bulunmasıyla büyük bir sevinç yaşarken çocuk hastaneye kaldırıldı. Durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Polis şefi Jorge Massano, bulunduktan birkaç dakika sonra Noah'ın “canlı ve iyi” olduğunu doğrulayarak şunları söyledi:

“Düz bir çizgide, aile evinden 2,5 mil (3 km) uzakta bulundu.''

İki Türk genci Almanya'da iki yıldır kayıp! Bilgi verene ödül var Kayıp Türk gençler hakkında bilgi verene ödül Almanya'da iki yılı geçkin bir süredir kayıp iki Türk genci için polisin şüphesi cinayet yönündeyken ailesi, kayıp gençler hakkında bilgi verenlere 20 bin Euro ödül vereceklerini söyledi.

Suyun altından çıkan arabada 17 yıldır kayıp gencin kemikleri bulundu 17 yıldır kayıp gencin kemikleri su altındaki arabadan çıktı İngiltere'de herkesi şoke eden bir olay yaşandı. 2004 yılından beri kayıp olan gencin kemikleri, su altından çıkarılan bir otomobilin içinden çıktı.

Etiketler : portekiz kayıp
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber