Tarih : 17.10.2021 - 14:59 Yorum : 0

Simpsonlar'ı izleyip kehanetleri çözene binlerce lira verilecek

Simpsonlar (Simpsons) dizisinin zaman zaman ortaya çıkan kehanetlerini bulmak iş haline geldi. İngiltere merkezli bir site, iş ilanı vererek Simpsonlar'ı izleyip kehanetleri bulana para ödeyecek.

Simpsonlar'ı izleyip kehanetleri çözene binlerce lira verilecek

İngiltere merkezli bir oyun sitesi ilginç bir iş ilanı yayımladı. ABD yapımı ünlü Simpsonlar dizisinin 33 sezonunu ve 2007'de çekilen Simsonslar: Sinema Filmi'ni (The Simpsons Movie) izleyecek bir kişi aranıyor. Site, Simpsonlar'ın her bölümünü ve filmi izleyip kehanetleri bulana 7 bin dolar yani yaklaşık 65 bin TL ödeme yapacak.

Şimdiye kadar birçok kez Simpsonlar dizisinin ''Geleceği öngördüğüne'' dair iddialar ortaya atıldı. Donald Trump'ın ABD Başkanı olmasından parçacık fiziğinde çığır açan Higgs bozonuna kadar birçok konuda bu iddialar ortaya atıldı ve her biri sosyal medyada çok konuşuldu. Site, işe alacakları kişinin de bu meseleye odaklanmasını istedi.

Sitenin yayımladığı ilanda şu ifadeler yer aldı:

"Simpsonlar dizisi analisti: Dizide dikkat çeken olay ve anlatıları not edip, bunların her birinin gelecekte yaşanma olasılığını tahmin etmemizde bize yardımcı olmasını istiyoruz"

Site, işe alacakları kişinin şu gereklilikleri yerine getirmesinin zorunlu olduğunu belirtti:

- İleri derecede İngilizce bilmek

- 18 yaşından büyük olmak

- Bilgisayara erişim sıkıntısı olmamalı

Ayrıca film ve dizinin toplam izleme süresinin 284 saat olduğu, işin toplamda 8 hafta süreceği, bunun da haftada 35,5 saat mesaiye denk geldiği ifade edildi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber