2021-12-09 10:45:47

Vitor Pereira’nın E. Frankfurt maçından beklentisi: Onurlu bir son!

Fenerbahçe’nin hocası Vitor Pereira, iki penaltıyı atsalardı gruptaki durumlarının farklı olacağını belirterek “Son maçımızda galibiyet için savaşacağız” dedi.

Vitor Pereira’nın E. Frankfurt maçından beklentisi: Onurlu bir son!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

UEFA Avrupa Ligi D Grubu'ndaki temsilcimiz Fenerbahçe kapanışı bugün evinde Eintracht Frankfurt maçıyla yapacak. Grupta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde eden, 5 puanla 3. sırada bulunan sarı lacivertliler yoluna UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda devam edecek. Almanya’daki ilk maçtan 1-1’lik beraberlikle ayrılan Kanarya’da hedef galip gelerek hem ülke futboluna katkı sağlamak hem de moral bulmak.

BİRKAÇ DEĞİŞİKLİK

Vitor Pereira, Frankfurt maçında taraftarlarının önünde 3 puan için almak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek “Bu turnuva bizim için çok daha farklı olabilirdi. Frankfurt ve Antwerp maçlarında o penaltıları atsaydık toplamda 4 puanımız daha olabilirdi. Bu ne yazık ki böyle olmadı. Önceliğimiz lig. Kadroda birkaç değişiklik olabilir. Fenerbahçe’yi temsil ediyoruz ve galibiyet için savaşacağız” diye konuştu.

SAYGI DUYULACAK OYUN!

Maç öncesi basın topkantısında konuşan Jose Sosa “Grubu kaçıncı sırada bitirdiğimizden bağımsız olarak bu turnuvaya saygı duyduğumuzu gösteren bir oyun sergilemek istiyoruz” dedi.

Fenerbahçe: Berke, Tisserand, Serdar, Novak, Nazım, Sosa, Meyer, Muhammed, İrfan, Berısha, Pelkas

E. Frankfurt: Trapp, Tuta, Hinteregger, Ndicka, Chandler, Sow, Jakic, Kostic, Kamada, Lindstrom, Borre

Etiketler