Tarih : 20.10.2021 - 13:48 Yorum : 0

Çağatay Ulusoy Yargı dizisini reddetti

Bir süredir sadece dijital platformlarda yayınlanan dizilerde rol alan Çağatay Ulusoy'un reyting rekortmeni Yargı dizisinde rol almayı reddettiği ortaya çıktı.

Çağatay Ulusoy Yargı dizisini reddetti

Ekranların sevilen dizisi Yargı hakkında dikkat çeken bir bilgi ortaya çıktı. Başrollerini Pınar Deniz ile Kaan urgancıoğlu'nun paylaştığı dizi için ilk teklifin Çağatay Ulusoy'a gittiği ortaya çıktı.

TEK SEZONLUK OLDUĞU İÇİN REDDETTİ

Bir süredir dijital platformlarda yayınlanan projelerde rol alan ve şimdilerde Yeşilçam dizisinde oynayan Çağatay Ulusoy'un Yargı'yı tek sezonluk bir iş olduğu için reddettiği ileri sürüldü.

YARGI DİZİSİNİN KONUSU

Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve dürüstlüğüyle dikkat çeken Ilgaz, kardeşinin bir cinayet şüphelisi olduğunu öğrenmesiyle hayata bağlı olduğu değerleri sorgulamaya başlayacak.

CEYLİN'İN EN BÜYÜK SINAVI OLACAK

Kural tanımaz ve inandıkları uğruna sınırları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin kardeşinin öldürüldüğü cinayeti aydınlatmak için Ilgaz'la iş birliği yapacak.Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylin'in aldığı bir dava, genç kadının hayattaki en büyük sınavı olacak.

Etiketler : Çağatay Ulusoy Yargı
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber