• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1084
 • up
  USD
  7.3653
 • up
  EURO
  8.7151
 • up
  GBP
  9.7007
 • down
  Altın
  460.837
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 02.08.2018 - 16:56 Yorum : 0

Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? | Bergüzal Koral Ne Dedi, Veda Mı Ediyorlar?

Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? Bergüzar Korel'in açıklamasının ardından herkes bu soruyu sormaya başladı. Bergüze ve Halit çifti dizilere veda mı edecek? Bergüzar Korel ne dedi? İşte Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? sorunuzun cevabı...

Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? | Bergüzal Koral Ne Dedi, Veda Mı Ediyorlar?

Bergüzar Korel'in açıklamasının ardından akılları karıştıran o soru sorulmaya başlandı. Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? Vatanım Sensin dizisine veda ettikten sonra yeni bir filme başlayan Korel'in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Herkes Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? Bergüzar Korel ne dedi, Bergüzar Korel dizi açıklaması, Bergüzar Korel- Halit Ergenç veda mı ediyor? Bergüzar Korek açıklamaları sorularını bir bir aratıyor. Biz de sizler için Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? sorusunu cevapladık. İşte detaylar

Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu?
Bergüzar Korel- Halit Ergenç oyunculuğu bırakıyor mu? Bergüzar Korel ne dedi, veda mı ediyor? İşte detaylar

Uzun soluklu dizileri biter bitmez bir imaj değişikliğine giden ve saçlarını kestiren Bergüzar Korel, kısa bir tatilin ardından setlere dönmüş ve başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı film için hazırlıklara koyulmuştu.

Bergüzar Koral film çekiyor

Çekimleri içinde bulunduğumuz ağustos ayının ortalarında bitecek olan filminin çekimlerinin güzel geçtiğini söyleyen Korel, yeni sezonda ekranda olmayacaklarını söyledi. Daha önce karı koca olarak aldıkları kararın arkasında durduklarını söyleyen Korel, "kararımızı değiştirmek gibi bir niyetimiz yok" diyerek bu sezon ekranlardaki projelerde olamayacaklarını kesin bir şekilde dile getirdiler.

Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Ergenç, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da doğdu. Tanju Korel, Hülya Darcan çiftinin kızıdır. Çocukluğunu Ulus'ta geçirdi İlk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü tamamladı. Üniversiteden önce profesyonel kulüplerde voleybol oynadı.

Bergüzar Korel, okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer aldı. Aynı zamanda Devlet Tiyatrosu Kuva-yi Milliye oyununda yardımcı oyuncu olarak yer aldı. Bir süreNicole Kidman ve Tom Hanks’in oyuncu koçluğunu yapan Susan Baston ile çalıştı ve Özay Fecht’in workshop çalışmalarına katıldı.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar'da aldı. Ardından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel'in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Ancak annesinin "Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi" sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine rağmen çok kısa bir süre de rolüne hazırlandı ve çok başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak'ta yakaladığı başarının ardından gene aynı yıl çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. Bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Asıl büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının en fazla reyting alan dizisi ünvanını alan Binbir Gece'deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu ünlü sanatçı Ayla Algan yaptı.Bu dizi de ki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber