2022-08-04 09:28:43 | Son Güncelleme : 2022-08-04 09:36:47

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'den Melih Gökçek'e tepki

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçeye kazandırdıkları Dinozor Park ile ilgili iddialarda bulunan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e tepki gösterdi. Çetin, "Ankaralının ve milletin 801 milyon dolarını çöpe atan Melih Gökçek’in belediyemize asılsız iddialarla saldırması suçluluk telaşıdır" dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Dinozor Park ile ilgili açıklamalarda bulundu.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Dinozor Park ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçeye kazandırdıkları Dinozor Park ile ilgili iddialarda bulunan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e tepki gösterdi.

5 AYDA 5 KURUŞ HARCAMADIK!

Başkan Çetin, yaptığı açıklamada, Çukurova ilçesindeki Dinozor Parkı 5 ayda tamamladıklarını belirterek, “Biz bu devasa parkı yaptırırken, Yap-Birlikte İşletelim-Devret modelini uyguladık. Parkın yapımı için belediyemizin kasasından tek kuruş çıkmadı, ayrıca işletmeci belediyemize her yıl belirli miktarda kira ödemeyi taahhüt etti. Böylece belediyemiz belirli bir gelir de elde etmiş oldu. Ankaralının ve milletin 801 milyon dolarını çöpe atan Melih Gökçek’in belediyemize asılsız iddialarla saldırması suçluluk telaşıdır. Sayın Melih Gökçek, 801 milyon dolar harcadığı parkı hiç açıp halkın hizmetine sunamadı. Biz ise temelini atıp 5 ayda 5 kuruş harcamadan hizmete açtık” ifadelerini kullandı.