23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2017-03-01 00:34:33 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:54:59

Survivor'da kim elendi kim gitti, Survivor'da elen isim belli oldu Gönüllüler takımında ayrılık | 01.03.2017

Survivor kim elendi sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. 28 Şubat’ta yayınlanan son bölümde izleyici karşısına çıkan Survivor ada konseyinde elenen isim belli oldu. İşte o isim ve Survivor eleme detayları...

Survivor'da kim elendi kim gitti, Survivor'da elen isim belli oldu Gönüllüler takımında ayrılık | 01.03.2017
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

"Survivor kim elendi?" sorusu 2017 sezonunun 5. haftasında yanıt ararken her iki takımda bulunan elenme adayları büyük stres yaşadı. Dokunulmazlık oyunun sonrası listeye giren isimler Sadin Bakır, Sabriye, Erdi Ünver ve Fatih Hürkan olurken son bölümde adaya veda edecek yeni sezon formatına göre ünlüler ya da gönüllüler takımından olabilecek. Survivor’dan elenen isim canlı yayında açıklanırken Sadin Bakır adaya veda eden kişi oldu.

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

Göz6 yarışmasının birincisi olan Erdi Ünver yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettirirken gönüllüler takımına direkt olarak katılma hakkı kazanmıştı. İlk hafta da eleme potasına sokulan Erdi ardından arkadaşları tarafından uzun bir süre listeye yazılmazken bu hafta yeniden elenme listesine sokuldu. Bireysel oyunun sahibi olan Gökhan, Erdi’nin adını elenmesi için önerdi. 28 yaşında ve gümrük komisyoncusu olan Erdi, yarışmaya İstanbul’dan katıldı.

SADİN BAKIR KİMDİR?

Yedek listeden kadroya katılan yarışmacılardan olan Sadin Bakır da geldiği ilk hafta eleme listesine girince yarışmacı arkadaşlarına tepki göstermişti. “Misafire bir hafta hürmet edilir siz beni 3. Gün potaya soktunuz” diyen Sadin o günden itibaren Erdi Ünver ile yakınlık kurmaya başlamıştı. Milli güreşçi olan Sadin seçme hakkı olduğu halde gönüllülere dahil olmayı tercih etmişti.

FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Dizi ve film oyuncusu olan Fatih Hürkan reklamcılık alanında yaptığı projelerle de adından söz ettirmişti. Evli ve 1 çocuğu bulunan yarışmacı zaman zaman sinirlerine hakim olamaması nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından uyarılmıştı. Adaya İstanbul’dan katılan Fatih için “Ben kendisini önceden tanıyorum” diyen Ilıcalı yine de ona bir ayrıcalık tanıyamayacaklarını belirterek diskalifiye ile karşı karşıya kalabileceğini aktarmıştı.

SABRİYE KİMDİR?

Milli boksör olan Sabriye ünlüler takımının dokunulmazlık oyunun kaybettiği her hafta potaya sokulurken bu hafta da adı en çok yazılan kişi oldu. Her hafta potada çıkmayı başaran Sabriye geçtiğimiz aylarda Beyaz Show’a katılmış ve yaptığı açıklamalarla izleyenleri güldürmeyi başarmıştı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ İÇİN YARIŞTILAR

Survivor'ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Kazanan takımın ailelerinden gelen fotoğraf ve mesajları görmek hakkı kazandığı yarışma gönüllüler takımının oldu.

GÖNÜLLÜLERDEN GÖKHAN HASTANEYE KALDIRILDI

Acun Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan'ın dizindeki sakatlık nedeniyle hastaneye kaldırıldığı ve tedavisinin devam ettiğini açıkladı.

Survivor kim elendi sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. 28 Şubat’ta yayınlanan son bölümde izleyici karşısına çıkan Survivor ada konseyinde elenen isim belli oldu. İşte o isim ve Survivor eleme detayları...

Etiketler