Tarih : 24.05.2021 - 23:58 Yorum : 0

Elon Musk'tan yeni Bitcoin açıklaması

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Twitter’dan yeni bir paylaşım ile Bitcoin piyasasını hareketlendirdi.

Elon Musk'tan yeni Bitcoin açıklaması

Bitcoin’de dalgalanmalar devam ediyor. Geçtiğimiz haftalara damga vuran Elon Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ve Çin'den gelen haberlerle sert düşüş yaşayan Bitcoin fiyatlarında dalgalanmalar sürüyor. Tesla’nın CEO’su Elon Musk yaptığı paylaşım ile yine Bitcoin piyasasını hareketlendirdi.

Elon Musk'tan Dogecoin açıklaması: Satmayacağım Elon Musk'tan Dogecoin açıklaması: Satmayacağım Kripto paralar ile adeta oynayan iş adamı Elon Musk, sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

TWEET SONRASI YÜZDE 15 YÜKSELDİ

Kripto para piyasası ile yakın ilgilenen çok sayıda yatırım yapan Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Tesla ile Bitcoin kullanarak araç satımını askıya aldığını duyurmuştu. Kripto paranın bir geleceği olduğunu ancak fosit yakıtların artan kullanımından dolayı endişe duyduğunu dile getirmişti. Musk'tan yeni bir açıklama geldi. Elon Musk, Bitcoin madencileriyle görüştüğünü ve yenilenebilir enerji kullanımlarını yaygınlaştırmayı taahhüt ettikleri söyledi. Musk bu gelişmenin "Potansiyel olarak ümit verici" olduğunu kaydetti. Peş peşe gelen kötü haberler sonrası Bitcoin fiyatları 30 bin seviyesine kadar düşmüştü. Musk'ın attığı tweet sonrası Bitcoin fiyatı %15 yükseldi.

Elon Musk’ı taklit ederek milyonlar kazanıyorlar Elon Musk’ı taklit ederek milyonlar kazanıyorlar Bir rapora göre, kripto para dolandırıcıları Musk gibi birçok ünlüyü taklit ederek 80 milyon dolar vurgun yaptı.

Elon Musk en zenginler listesindeki yerini kaptırdı Elon Musk en zenginler listesindeki yerini kaptırdı SpaceX ve Tesla'nın sahibi Elon Musk, dünyanın en zenginleri listesinde kan kaybetmeye devam ediyor.

Elon Musk servet kaybetti Elon Musk servet kaybetti Elon Musk, katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamalar nedeniyle 20 milyar dolar kaybetti.

Etiketler : Elon Musk Bitcoin
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber