24˚
İstanbul
24˚
açık
Nem %39
Rüzgar 5.40 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2022-01-04 15:55:23

Alişan'ın eşi Buse Varol'un son haline eleştiri yağdı kimse beğenmedi

Alişan'ın eşi Buse Varol, yeniden ekranlara dönmeye hazırlanırken imaj değişikliğine gitti. Sosyal medya hesabı Instagram'da yeni halini paylaşan Varol'a binlerce yorum geldi.

Alişan'ın eşi Buse Varol'un son haline eleştiri yağdı kimse beğenmedi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Alişan'la evlenmeye karar verdiğinden beri ekranlarda yer almayan çocuklarını kendi büyütmeyi tercih eden Buse Varol, bu kararından döndü. Uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlarda yer almaya başlayacak olan güzel oyuncu, hazırlıklarına saçlarından başladı. Bir süredir saçlarında koyu rengi tercih eden Varol, sarışın oldu.

Alişan ile evliliğinden önce son olarak TRT 1 ekranlarında yayımlanan Payitaht Aldülhamid dizisinde rol alan Buse Varol, sarışın halini kişisel sosyal medya hesabı Instagram'da paylaştı.

Instagram'da neredeyse bir buçuk milyona yakın takipçiye sahip olan Varol'un yeni haline binlerce yorum geldi. Birçok yorumda sarı rengin kendisine yakışmadığı dile getirilse de Amine Gülşe ve Demet Akalın, Buse Varol'un yeni halini beğenen ünlü isimlerden oldu. 

Öte yandan Varol'un yeni halini beğenmeyenler ise ''Eski saç rengin daha güzeldi.'', ''Bu saç rengi seni solgun göstermiş.'', ''Peruk gibi duruyor'' gibi yorumlar yaptı.

PEKİ, BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 25 Mart 1990'da Manisa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü'nde tamamlayan Varol, 2012'de Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda yer aldı. Yarışmadan sonra bir süre modellik yapan Buse Varol, oyunculuk teklifleri almaya başladı."Tozlu Yollar" dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayan Varol, "Sevda Kuşun Kanadında", "Arka Sokaklar", "Şehrin Melekleri" ve "Kış Güneşi", "Rüya" gibi pek çok dizide yer aldı.

Buse Varol, geçtiğimiz yaz aylarında "Çok Tatlı" programının sunuculuğunu üstlendi. Ancak proje uzun süreli olmadı.

Buse Varol, "Payitaht: Abdülhamid" dizisinde "Mislimelek Sultan" karakterine hayat veriyor.

2017 yılında "Dostlar Mahallesi" adlı dizide rol almaya başlayan Buse Varol, aynı dizide çalışan rol arkadaşı Alişan ile Mayıs 2018'de hayatını birleştirdi. 

 

Etiketler