2022-06-25 15:52:41 | Son Güncelleme : 2022-06-25 15:58:26

Seda Sayan'ın yedinci evliliği hakkında Faik Öztürk'ten çok konuşulacak açıklama: Oyuncu gelir oyuncu gider

Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti geçtiğimiz gün katıldığı bir davette dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Seda Sayan’ın evliliğiyle ilgili sorulan sorulara Faik Öztürk "Seda Sayan’ın mutlu bir lunaparkı var. Oyuncu gelir oyuncu gider." cevabını verdi.

Seda Sayan'ın yedinci evliliği hakkında Faik Öztürk'ten çok konuşulacak açıklama: Oyuncu gelir oyuncu gider
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz Nisan ayında kendisinden 25 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan 7 evliliği ile gündeme damgasını vurmuştu. Evliliklerinin ardından sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Seda Sayan ile ilgili Faik Öztürk’ten çok konuşulacak bir açıklama geldi.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti geçtiğimiz akşam bir davete katıldı.  Safiye Soyman ile Faik Öztürk yakın arkadaşları Seda Sayan’ı nikahında da yalnız bırakmadı. 

“SEDA’NIN MUTLU BİR LUNAPARKI VAR”

Davette ünlü çifte sorulan “Siz 22 yıldır berabersiniz, Seda Hanım ise 7’nci kez nikâh masasına oturdu. Bu konu hakkında neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Faik Öztürk şu cevabı verdi:

“Seda bizim canımız. Kendisi mert biridir. Seda Sayan’ın mutlu bir lunaparkı var. Orada kiminle oynamak istiyorsa onu alıyor. Parası pulu var. Ekonomik yönden güçlü bir kadın. Biz kendisini çok seviyoruz. Çağlar da çok iyi bir insan"