22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %39
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2022-01-27 09:32:18

Hazal Kaya'dan yıllar sonra Aşk-ı Memnu itirafı

Ekranların sevilen oyuncusu Hazal Kaya, yılların dizisi olan ve hala aynı heyecanla izlenen Aşk-ı Memnu dizisi hakkında itiraflarda bulundu.

Hazal Kaya'dan yıllar sonra Aşk-ı Memnu itirafı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adını Feriha Koydum, Bizim Hikaye, Aşk-ı Memnu gibi daha bir çok dizinin genç ve güzel oyuncusu Hazal Kaya şimdilerde “Benden Ne Olur?” filmiyle seyirci karşısına geçti.

NİHAL KARAKTERİYLE İLGİLİ İTİRAF

Sosyal medyadan gelen soruları cevaplayan Hazal Kaya 2008-2010 yılları arasında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Nihal karakteri ile ilgili itiraflarda bulundu. 

"PARA VAR HUZUR YOK"

Üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hala her fırsatta diziyi izlediğini anlatan Hazal Kaya, Nihal karakterini neden sevmediğini şu sözlerle dile getirdi:

"En son hamileyken diziyi izlediğimde bir şey tespit ettim. Nihal, yaşı itibariyle eğlenmeye gitmek istiyor. ''Baban bunu duyarsa çok kötü olur'' diyorlar.

Ay babası onunla ilgili ne duyacak ki yani! Aile içinde her şey çok büyük yaşanıyor ve bu kızın gördüğü kimse yok. O evde yukarı çıkıyor, aşağı iniyor, bahçeye gidiyor ve Behlül'ü görüp ona aşık oluyor. Kime aşık olacak ki bu kız başka! Gidemiyor ki bir yere... Çok zor hayat Nihal'inki ya... Para var huzur yok!"

Etiketler