2022-07-04 22:51:55 | Son Güncelleme : 2022-07-04 23:29:20

Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncusu HDP'ye yönetici oldu

Bir dönem ekranların büyük ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisinde boy gösteren ünlü oyuncu, dünkü HDP kongresinde partinin Danışma Kurulu üyeleri arasına girdi.

Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncusu HDP'ye yönetici oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) 5. Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre'de HDP'nin 5'inci Büyük Konferans kararı olan Danışma Kurulu da ilan edildi. Teklif götürülen 43 isimden bir Danışma Kurulu oluşturuldu. Söz konusu listede ünlü bir oyuncunun yer alması dikkat çekti.

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSU DA LİSTEYE GİRDİ

Danışma Kurulu'nda Erdoğan Aydın, Ayşe Erzen, Akın Birdal, Ahmet Türk, Ali Bayramoğlu, Sırrı Süreyya Önder, Sırrı Sakık gibi isimler yer aldı. Bu isimler arasındaki en göze çarpan kişi ise oyuncu Kerem Fırtına oldu.

BAŞAK DEMİRTAŞ İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ

Bir dönemin sevilen yapımlarından Kurtlar Vadisi dizisinde Eren Eylül karakteriyle çıkış yapan oyuncu, yakın zamanda Diyarbakır Girişimci Merkezi'nde düzenlenen "Diyarbakır Sinema Buluşması"na katılmıştı. Buradaki ziyaretinde cezaevinde bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'la bir araya gelerek fotoğraf çektiren Fırtına, paylaşımına, "Ne diyebilirim ki. Buluşmaların en kıymetlisi" notunu düşmüştü.

Çetin 6 Temmuz 2022 02:58

Ünlümü kim o