2022-07-31 11:01:48 | Son Güncelleme : 2022-07-31 12:04:46

Müge Anlı'nın uzun yıllar görüşmediği babası İhsan Anlı hayatını kaybetti! Nedeni ortaya çıktı

Bir süre önce hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştiren Müge Anlı'nın mutluluğuna gölge düştü. Ünlü sunucu, babası İhsan Anlı'yı kaybetti.

Müge Anlı'nın uzun yıllar görüşmediği babası İhsan Anlı hayatını kaybetti! Nedeni ortaya çıktı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, baba acısıyla sarsıldı. Müge Anlı'nın uzun bir süre aralarındaki küslük nedeniyle görüşmediği bilinen babası İhsan Anlı hayatını kaybetti. 

Kanser tedavisi gördüğü öğrenilen İhsan Anlı'nın cenazesi, dün Fatih Camisi'nde kılınan öğle namazı sonrası aile kabristanlığına defnedildi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendikten sonra ikinci baharını yaşayan Anlı'yı ise dostları teselli etti.

MÜGE ANLI'NIN BABASI İHSAN ANLI KİMDİR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Başarılı sunucu Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı'dır. Fakat ünlü sunucunun babasına dair pek fazla detay bulunmamaktadır. İkilinin uzun süre küs kaldığı, Anlı'nın babasının kanser hastalığını öğrendiğinde de görüşmeyi reddettiği iddia ediliyor.

Müge Anlı'nın annesi ise öğretmendir. Ünlü sunucunun babasıyla annesinin boşanmasının ardından babasıyla uzun süre küs kaldığı, görüşmediği bilinmektedir. Bu nedenle babası hakkında çok bilgi bulunmamaktadır.

Etiketler