22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %51
Rüzgar 3.98 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/14˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
26˚/19˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2021-11-18 19:22:42

Orhan Gencebay koronavirüse yakalandı! Sevim Emre sağlık durumunu paylaştı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı iddia edilen Orhan Gencebay hakkında eşi Sevim Emre sosyal medyadan açıklama yaptı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Emre, takipçilerine aşı çağrısında bulundu.

Orhan Gencebay koronavirüse yakalandı! Sevim Emre sağlık durumunu paylaştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve hastanede tedavi altına alındığı iddia edildi. 77 yaşındaki Gencebay’ın çevresi ise yaptığı açıklamada kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede bulunduğunu ifade etti. 

KORONAVİRÜS İDDİALARINI DOĞRULADI

Eşi Sevim Emre ise sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Orhan Gencebay’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve rutin kontroller için hastaneye gidildiği ifade edildi. Ancak yeni bir açıklama yapan Sevim Emre, koronavirüs iddialarını doğruladı.  

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Emre, “Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba'nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığımızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun..." ifadelerini kullandı.

 

Etiketler