19˚
İstanbul
19˚
açık
Nem %39
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-11-24 23:12:22

Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iş insanına bıçakla yaraladı! O anlar kamerada

Sarıyer’de ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu bir restoranda, arkadaşının doğum günü kutlamasına katılan iş insanı Mustafa Can'ı yaşadıkları tartışma sonrası bıçakla yüzünden yaraladı. Güçlükle sakinleştirilen ünlü sanatçı polis ekipleri tarafından gözaltına aldı. Kurtoğlu ilk ifadesinde Can'la, Orhan Gencebay’a ve diğer sanatçılara hakaret ettiği için tartıştığını söyledi. Saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iş insanına bıçakla yaraladı! O anlar kamerada
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İş insanı Mustafa Can bir arkadaşının doğum gününü kutlamak için İstinye’de bulunan restorana gitti. Daha sonrasında restoranda bulunan Cengiz Kurtoğlu ile aralarında henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Kurtoğlu, iş insanı Mustafa Can’a servis bıçağıyla saldırdı. Olaydan sonra çevredekiler araya girerek duruma müdahale etti.

GENCEBAY'A HAKARET İDDİASI

Olay yerine gelen ihbar üzerine polis ekipleri sevk edildi. Cengiz Kurtoğlu gözaltına alınırken yüzünden yaralanan Mustafa Can, ünlü sanatçıdan şikayetçi oldu. Polis merkezine götürülen Cengiz Kurtoğlu’nun ilk ifadesinde, Orhan Gencebay’a ve diğer sanatçılara hakaret ettiği için tartıştığını söylediği iddia edildi.

SALDIRI ANI KAMERAYA YANSIDI

Sarıyer’de Cengiz Kurtoğlu ile iş insanı arasındaki kavga anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, masada oturdukları sırada tartışma yaşandığı ve çevredeki vatandaşların araya girmeye çalıştığı ve ünlü sanatçının güçlükle sakinleştirildiği görülüyor.

Etiketler