2020-10-27 17:30:30

Saç Ekim Merkezi CEO’su Oktay Tüney İngiltere’ye ikinci kliniğini açmaya hazırlanıyor

Wordplast Hair Center Sağlık Turizm Direktörü Oktay Tüney, İngiltere’ye ikinci kliniğini açmaya hazırlanıyor.

Saç Ekim Merkezi CEO’su Oktay Tüney İngiltere’ye ikinci kliniğini açmaya hazırlanıyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sağlık turizmine, özellikle saç ekim alanında büyük katkılarda bulunan Tüney, yurtdışında kuracağı yeni kliniği ile Türkiye’ye hasta transferi yapacak. Bu sayede ülkemize büyük bir döviz girdisi olması bekleniyor. Başarılı saç ekim uzmanı, yabancı turistlerin ülkemizi tercih etmesindeki nedenleri anlattı. Tüney, “Saç ekim alanında çok büyük başarı elde ediyoruz. Ayrıca Türk misafirperverliği, turistlerin bizi tercih etmesinde en önemli nedenlerden biri” açıklamalarında bulundu.  

“Türkiye’ye Sağlık Turizmi Alanında Giren Döviz Girdisini Artıracağız”

Wordplast Hair Center Sağlık Turizm Direktörü Oktay Tüney’den güzel haber geldi. Başarılı saç ekim uzmanı, İngiltere’ye ikinci kliniğini açmaya hazırlanıyor. Tüney, “Bu sayede sağlık turizmindeki döviz girdimizi yükseltmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. Türkiye’nin turistler tarafından özellikle saç ekimi için en çok tercih edilen ülkeler arasında yer aldığını vurgulayan Tüney, “Sağlık turizminde döviz girdilerinin büyük bir bölümü saç ekiminden geliyor. Bu konuda ülkece çok başarılıyız. Saç ekiminde başarı oranının en yüksek olduğu ülkelerin ise başında geliyoruz” şeklinde konuştu.

“Şimdi bu başarılarımızı yurtdışına taşıyoruz” diyen Tüney, “Hem orada ki hastaların problemlerini çözeceğiz, hem de gerekli durumlarda ülkemize hasta transferi yapacağız” dedi. Tüney, “Bu sayede saç ekimi ile ülkemize giren döviz girdisini en az iki katına çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Tüney, “Sağlık Turizminde Tercih Edilmemizin En Önemli Nedenlerinden Biri Türk Misafirperverliği”

Tüney, “İlk kliniğimizin ardından, şimdi ikincisini açıyoruz. Ankara Antlaşması ile orada Türklere işletme açma yetkisi verildi” dedi. Sağlık turizminden elde edilen gelirin yarısının saç ekiminden geldiğini söyleyen Tüney, “Koronavirüs salgının ardından turistler adeta ülkemize akın etti. Çünkü tüm dünya artık bu alanda adımızı duydu. Bunu başarılı saç ekim uzmanlarımıza borçluyuz” şeklinde konuştu. Tüney, “Aynı zamanda turistler, Türkiye’ye geldikleri zaman evlerinde gibi ağırlanacaklarını biliyorlar. Düşünsenize hiç dilini bilmedikleri, kültürünü tanımadıkları bir yere sağlık alanında bir hizmet almaya geliyorlar. Bize duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Türk misafirperverliği ile hastalarımızı en iyi şartlarda ağırlıyoruz. İngiltere’deki kliniğimizde de aynı özeni tüm hastalarımıza gösteriyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Etiketler