• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  110932
 • up
  USD
  4.0581
 • down
  EURO
  4.9812
 • up
  GBP
  5.6966
 • up
  Altın
  175.132
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 02.01.2017 - 16:57 Yorum : 2

2017 Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı | Amorti 2016 Kazanan Numaralar

2017 Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları, Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekilişine Saatler Kaldı. Amorti Kazanan Numaralar hangileri. Yılbaşı çekilişi çekilir çekilmez amorti kazanan numaralar hemen haberimizde olacak.

2017 Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı | Amorti 2016 Kazanan Numaralar

Milli Piyango 2017 Çekiliş Sonuçları, Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekilişine Saatler Kaldı. Amorti kazanan numaralar hangileri. Yılbaşı çekilişi çekilir çekilmez amorti kazanan numaralar hemen haberimizde olacak. Milli Piyango büyük ikramiyesi milyonların hayalini süslemeye başladı.  Milli piyango biletlerinde büyük ikramiye en çok hangi numaralara çıktı? Yılbaşı biletinin en şanslı numaraları hangileri? 31 Aralık Cumartesi gecesine saatlar kaldı ve çekilişi anlık olarak sayfamızdan ulaşabilirsiniz.2017 Yılbaşı çekilişi amorti kazanan rakamlar hangileri oldu? 2017 Yılına büyük talihli olma umuduyla girecek isteyen milyonlarca insan, yılbaşı biletlerini günler öncesinden bitirdi. Milli piyango biletlerini alacak olan talihli adaylarının ise en çok merak ettiği soru, milli piyango ikramiyesinin en çok isabet ettiği rakamların hangileri olduğu. Peki, milli piyango biletlerinde ikramiye en çok hangi rakamlara çıkıyor? Yılbaşı biletinin en şanslı rakamları hangileri? Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

60 MİLYONLUK İKRAMİYENİN TALİHLİSİ BELLİ OLDU:

2796288

MİLLİ PİYANGO'DA KAZANAN İLK NUMARALAR BELLİ OLDU!

Milli Piyango 100 bin liralık ikramiye bilet çekilişi açıklandı.

3044608, 2948808, 6579442
 

500 BİN TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

2566180 (İstanbul, Samsun, İzmir)

1 MİLYON TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

6835248 (İstanbul, Bursa)

2 MİLYON TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

8932892

MİLLİ PİYANGO'DA AMORTİLER

Milli Piyango çekilişinde amortiler 0 ve 5 rakamları oldu

MİLLİ PİYANGO'DA KAZANAN İLK NUMARALAR BELLİ OLDU!

Milli Piyango 100 bin liralık ikramiye bilet çekilişi açıklandı. Çeyrek bilete çıkan 100 bin liralık ikramiye, 2 İstanbul ve bir İskenderun'a çıktı.

100 bin liralık ikramiyeye çıkan numaralar aşağıda yer almaktadır.

3044608, 2948808, 6579442

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula 2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula Yılbaşı özel 2017 Milli Piyango çekilişi (MPİ) Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. 31 Aralık 2016 Milli Piyango çekiliş sonuçlarını sorgulamak ve çekiliş hakkında bilgi almak için işte detaylar… Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirisiniz.
MPİ YILBAŞI BİLETİ SORGULAMA EKRANI2016 YILBAŞI İKRAMİYESİ DÖRDE BÖLÜNMÜŞTÜ

Geçen yıl yapılan 2016 MPİ Yılbaşı çekilişi sonucunda büyük ikramiye çeyrek bilete çıkmıştı. İki talihliyi birden çıkaran Aydın geride kalan yılın şanslı ili olmuştu. Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 4’e bölünürken, Aydınlı iki talihliden birisinin Sökeli kamyon şoförü Halit Abak olduğu bilgisine ulaşıldı. Talihli vatandaşın kızının, işyerinden izin alarak izne çıktığı ve pazartesi günü Ankara’ya gideceklerini söylediği öğrenildi.

Sökeli bazı esnafların verdiği bilgiler doğrultusunda, Sökeli talihlinin Halit Abak isimli kamyon şoförü olduğu öğrenildi. Söke’ye bağlı Sazlı Mahallesi nüfusuna kayıtlı 54 yaşındaki Halit Abak’ın, ekonomik durumunun çok iyi olmadığı ve ailesi ile birlikte Söke’de ikamet ettiği öğrenildi

Milli Piyango talihlisi Halit Abak’ın kızı Öznur Abak’ın, Söke Türk Telekom Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı olarak görev yaptığı ve bu gelişme üzerine izne ayrıldığı öğrenildi. Öznur Abak’ın Türk Telekom Aydın İl Müdürlüğü’ndeki amirlerine de büyük ikramiyenin kendilerine çıktığı konusunda bilgilendirdiği ve ikramiyeyi almak için babası ile birlikte pazartesi günü Ankara’ya gideceklerini söylediği belirtildi.

Milli Piyango Sonuçları 2017 - Milli Piyango Yılbaşı Amorti Bileti Sorgula Milli Piyango Sonuçları 2017 - Milli Piyango Yılbaşı Amorti Bileti Sorgula Milyonların merakla beklediği 2017 yılı Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango biletinize ikramiye vurup vurmadığını yılbaşında haberimizdeki 'Milli Piyango Sorgulama' uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. İşte yılbaşı çekiliş sonuçları ve Milli Piyango sıralı tam listesi çekilişten sonra hemen haberimizde.

BİLET ARKASINDA İMZA OLMALI MI?

Milli Piyango İdaresine ait tüm şans oyun biletlerinin arkasına ad ve soyadının yazarak imzalanması güvenlik açısından önerilir. Ayrıca ikramiye kazanan talihlilerden, ikramiyelerini almak için Milli Piyango İdaresi veya şubelerine başvurduklarında biletlerin kendilerine ait olduğunu ispatlamak için biletlerin arkasına ad ve soyad yazıp imzalamaları istenir. Sayısal oyunların kuponları ise oyun oynama aracıdır.

YOK ARTIK DEDİRTTİ! ARACININ PLAKASIYLA AYNI NUMARAYI ALDI, VE KAZANDI

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiye isabet eden "2692160" numaralı çeyrek biletlerden biri, Denizli'de 21 yaşındaki minibüs şoföründe olduğu bildirildi - Büyük ikramiyeyi tahsil etmek için Ankara'ya gittiği öğrenilen Alişan'ın, aracının plakasının son 3 hanesi olan "160" sayılı bileti aldığı ortaya çıktı

Denizli'nin Çal ilçesinde 21 yaşındaki minibüs şoförü Murat Alişan'a, Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde için Aydın'dan aldığı çeyrek bilete büyük ikramiyenin isabet ettiği bildirildi.

Akkent Mahallesinde yaşayan Şükrü Alişan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 21 yaşındaki oğlu Murat Alişan'ın Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişi için Aydın'dan aldığı "2692160" numaralı çeyrek bilete büyük ikramiyenin isabet ettiğini kaydetti.

Alişan'ın kardeşi Mahmut Alişan, amcasının oğlu Sait Alişan ve bir banka müdürüyle sabah saatlerinde Milli Piyango Genel Merkezi’ne gittiğini ifade eden baba Alişan, şöyle konuştu:

"Minibüs şoförlüğü yapan oğlum 20 NR 160 plakalı minibüsün plakasını biletin son üç numarası olarak seçmiş. Aracın plakası kendisine 12,5 milyon kazandırdı. Evlilik hazırlığı yapan oğluma evimizin yanında ev yapımına başlamıştık. Oğlum 1,5 yıl kadar nişanlı kaldıktan sonra 15 gün önce nişanlısından ayrıldı."

Milli Piyango’nun "yılbaşı özel çekilişi"nde 50 milyon liralık ikramiye isabet eden "2692160" numaralı çeyrek biletin sahibinin Çallı olması ilçede heyecan yaşattı.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Milli Piyango'nun büyük ikramiyesinin ilçelerine çıkmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Büyük ikramiyenin ilçemize çıkması herkesi mutlu etti. Para çıkan arkadaşımızı tanıyorum. İşinde gücünde herkesin sevdiği genç bir arkadaşımız. İnşallah ailesine, Çal’a hayırlar getirir. Bu paranın ilçemize de faydası olacağını düşünüyorum. Yılbaşında çifte mutluluk yaşadık."

İbrahim Kasımoğlu isimli bir vatandaş ise çok şaşırdığını belirterek ikramiyenin çıkan kişi ve Çal ilçesi için hayırlı olmasını diledi.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI HABERLERİ

MPİ 2017 sorgulama ekranı | TAM SIRALI LİSTE MPİ 2017 sorgulama ekranı | TAM SIRALI LİSTE Bilet Sorgulama ekranı. Milli Piyango bileti sonuçları, ve yılbaşı çekilişinde kazanan numaraları haberimizden bulabilirsiniz. Türkiye bu ana kilitlendi, Yılbaşı çekiliş sonuçları büyük ikramiye bu akşam açıknalıyor.

Milli Piyango 2017 sorgulama yılbaşı çekilişi bileti için sayı önerileri Milli Piyango 2017 sorgulama yılbaşı çekilişi bileti için sayı önerileri Milli Piyango 2017 yılbaşı çekilişi yaklaşırken en çok kazanan iller ve Milli Piyango bileti için sayı önerileri belli oldu. Yılbaşı Çekilişi öncesi kazandıran numaralar haberimizde...

Yılbaşı Çekilişi 2017 Sonuçları ve Bilet Sorgulama Yılbaşı Çekilişi 2017 Sonuçları ve Bilet Sorgulama 2017 Yılbaşı çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanacak. Milyonlarca vatandaşımız satın aldığı biletleri kontrol etmek için bilgisayar başına geçecek. Milli Piyango sorgulama ekranı sayesinde bilet numaranızın sonucunu o anda öğrenebilirsiniz. İşte Milli Piyango sorgulama ekranı ve 2017 yılbaşı çekilişi sonuçları sıralı tam liste...

2017 Yılbaşı Çekilişi Bilet Sorgulama Amorti Çıktı Mı 2017 Yılbaşı Çekilişi Bilet Sorgulama Amorti Çıktı Mı Milli Piyango'nun 2017 yılbaşı çekilişi için artık sayılı günler kaldı. 60 milyon lira büyük ikramiye kime çıkacak merak konusu. 2017 yılbaşı çekilişi amorti de bilet alanlar tarafından merak ediliyor. Milli Piyango sonuç ekranı burada.

Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Bilet Sorgulama TAM LİSTE Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Bilet Sorgulama TAM LİSTE Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da milli piyango çekiliş topları milyonlarca kişinin zengin olma hayalleriyle yuvarlanacak. Milli piyango 2017 yılbaşı çekilişi sonuçları ve milli piyango çekiliş numaraları bu ekranda olacak.

Yılbaşı milli piyango İkramiye Çıkan Numaralar | MPİ Sonuçları Bilet SORGULA Yılbaşı milli piyango İkramiye Çıkan Numaralar | MPİ Sonuçları Bilet SORGULA Yılbaşında Milli Piyango ikramiye çıkan numaralar merak ediliyor. Yılbaşı çekiliş sonuçları açıklanacak ve ikramiyenin tuttuğu numaralar belli olacak. MPİ tarafından açıklanacak sonuçlarla ilgili bilet sorgulaması yapılabilecek.

2017 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekiliş sonuçları 2017 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekiliş sonuçları Heyecan dorukta. Nefesler tutuldu. 2017 yılına girmemize çok az bir zaman kaldı.Peki 2017 Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi saat kaçta hangi kanalda canlı yayınlanacak? İşte tüm detaylar haberimizde.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları | MPİ 2017 Sorgulama | TAM SIRALI LİSTE BURADA Milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları | MPİ 2017 sorgulama | TAM SIRALI LİSTE MPİ Bilet Sorgulama ekranı. Milli Piyango bileti sonuçları, ve yılbaşı çekilişinde kazanan numaraları haberimizden ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye bu ana kilitlendi, yılbaşı çekiliş sonuçlarının bir an önc çekilmesini umut ediyor. Yılbaşı çekilişine günler kala biletler tükendi. Peki, yılbaşı bileti sonuçları nasıl sorgulanır? Milli Piyango çekili sonuçları ve kazanan rakamlara dair tüm ayrıntılar ve tam sıralı listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango Sonuçları 2017 MPİ Yılbaşı Büyük Çekilişi Milli Piyango Sonuçları 2017 MPİ Yılbaşı Büyük Çekilişi Milli Piyango sonuçları belli oluyor. Herkes nefesini tuttu Milli Piyango da 2017 yılbaşı büyük ikramiyesi için sonuçları ve kazandıran numaraları bekliyor. İşte Milli Piyango 2017 sonuçları.

2017 Yılbaşı Milli Piyango İkramiye Çıkan Numaralar Belli Oldu Mu? 2017 Yılbaşı Milli Piyango İkramiye Çıkan Numaralar Belli Oldu Mu? Artık çekilişe kısa bir süre kaldı. Peki Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama ekranı ne zaman açıklanacak? 2017 Yılbaşı Milli Piyango ikramiye çıkan numaralar belli oldu mu? tüm detaylar haberimizde...

Milli Piyango 1 Ocak çekiliş sonuçları - Milli Piyango bilet sorgulama Milli Piyango 1 Ocak çekiliş sonuçları - Milli Piyango bilet sorgulama Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango'da yapılan çekiliş sonucunda talihlileri kimler? 1 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan Milli Piyango çekilişinde hangi illere isabet etti.

 
 

YORUM YAPIN

 

2 Yorum

 1. tuncay

  2588544

 2. Muhsin

  Kime çikti ikramiye beli oldum

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç