2016-06-12 23:43:14 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:29:58

Survivor 2016 elemeye kimler kalacak - Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2016'da bu akşam düzenlenecek konseyde haftanın elemeye kalan ismi açıklanacak. İzleyicinin merakla beklediği Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazanacak? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Finale doğru yaklaşan Survivor 2016 yarışmasında yaşanan son gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Survivor 2016 elemeye kimler kalacak - Survivor ödül oyununu kim kazandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Survivor 2016'da bu akşam düzenlenecek konseyde haftanın elemeye kalan ismi açıklanacak. İzleyicinin merakla beklediği Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazanacak? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Finale doğru yaklaşan Survivor 2016 yarışmasında yaşanan son gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz. 12 Haziran Pazar akşamı TV8'de ekrana gelen Survivor Yarışma programında yeni bir eleme adayı belirlenecek. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor 2016'da finale doğru yaklaşırken kazanılan ödüller ARTık çok daha değerli. Ünlüler ve Gönüllüler takımını karşı karşıya getirecek olan dokunulmazlık Oyunu ile eleme adayı çıkaracak takım belirlenecek. Dokunulmazlığı kaybeden takımın kendi arasında oynayacağı bireysel dokunulmazlık sahibini bulacak. Konsey öncesi merakla beklenen Survivor 2016'da dokunulmazlığı kim kazanacak? sorusunun yanıtı bu akşam belli olacak. Eleme adayları ve yeni gelişmeleri bu haberimizden takip edebilirsiniz.Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Survivor 2016' yarışması ile ilgili son gelişmeler gelmeye devam ediyor. Survivor 2016'da takımlar ikinci dokunulmazlık oyunu için 13 Haziran Pazartesi günü karşı karşıya gelecek. Ve ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası düzenlenecek konseyde haftanın ikinci elemeye adayı belli olacak. Elenen isim ise 14 Haziran Salı akşamı çıkan SMS sonuçlarına göre belirlenecek.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde ödül oyunu için hazırlanan parkurda yarışmacılardan iki hedefi frizbi ile vurması istendi. Parkura bir kaydıraktan kayarak başlayan yarışmacıların önce frizbileri tek tek ikinci engelin başlangıcına getirmeleri gerekiyordu. Yani bir frizbiyi bıraktıktan sonra ikincisini almak için kaydırağı ip yardımıyla yeniden tırmanmaları gerekti. Daha sonra frizbiler ile ikinci engelin altından geçen yarışmacılar atış noktasına gelip 2 kukayı frizbileri atarak devirmeye çalıştılar. Frizbi oyununda Gönüllüler 4-2 gerideyken Yunus ile Serkay karşı karşıya geldiler ve önce Yunus Serkay’a ardından da Atakan İbrahime’e kaybedince durum 4-4 oldu! Yunus’un yine kaybetmesi ünlüler takımının tepkisini çekti! Yunus ise eleştirilere karşılık Atakan dışında kimseyle muhatap olmadığını söyledi ve “Ne yapayayım kendimi mi yakayım?” diyerek isyan etti!

SEMİH ÖZTÜRK FİNAL ŞANSINI AZALTIYOR!

'Survivor 2016' boyunca her yaptığı olay olan Semih Öztürk, son olarak eski yarışmacılardan Hakan Hatipoğlu tarafından ilginç bir şekilde eleştirildi.

'Survivor Panorama' programının yorumcularından Hakan Hatipoğlu, canlı yayında çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Son olarak Efecan Dianzenza'nın elendiği 'Survivor 2016' Yarışması hakkında detaylı incelemelerin ve sohbetlerin yapıldığı programın son bölümünde, gönüllüler takımından ünlülere geçen Semih Öztürk masaya yatırıldı.

"KARŞISINA DEFTERİ KOYSAK..."

Masasının üzerinde bulunan defteri eline alan Hatipoğlu, "Semih final şansını çok azaltıyor, şu andan itibaren karşısına defteri koysak kazanan defter olur. Çünkü bunlar çok yanlış şeyler" yorumunda bulundu.

SMS'TE DARBE ÜSTÜNE DARBE!

Semih Öztürk, SMS oylamasında önce Serkay Tütüncü'nün ardından Nagihan Karadere'nin gerisinde kalmıştı.

DAMLA, İBRAHİM'E KIZDI: NE YAPIYORSUN!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Damla, kenardan kendisini motive etmeye çalışan İbrahim’i yanlış anlayınca ikili arasında tartışma yaşandı. Survivor 2016’ın geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler aileleri ile görüşmek için iletişim Oyununa çıktılar.

DAMLA KIZDI: NE YAPIYORSUN!

Ödül oyunu esnasında Nagihan’la karşılaşan Damla, kenardan kendisini motive etmeye çalışan İbrahim’i yanlış anlayınca ikili arasında tartışma yaşandı. İbrahim niyetinin motive etmek olduğunu belirtirken Serkay da İbrahim’i haklı buldu. İkili daha sonra anlaşmaya vardılar.

SERKAY KAFASINI ÇARPTI
Serkay oyunun hemen başında birçok engelin bulunduğu parkurda kafasını engele çarptı. Bir an oyuna ara veren başarılı yarışmacı daha sonra “İyiyim” diyerek oyuna devam etti. Oyun sonrası ise doktorlar mudahalede bulundu.
Oyun sırasında gönüllüler takımında yaşanan sert tartışma herkesi şaşırttı. 'Survivor 2016' yarışmasında bu hafta, gönüllüler takımında Damla ile İbrahim Giydirir arasında tartışma yaşandı.
İBRAHİM GİYDİRİR'DEN OYUN SONRASI ÖZÜR
Ödül oyununda başarısız bir grafik çizen İbrahim Giydirir, adaya döndükten sonra Damla Can ve Serkay Tütüncü'den özür diledi.
Survivor 2016' yarışmasının dün yayınlanan bölümünde, A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2016'daki ilk maçını izleme hakkını ünlüler takımı kazandı.
Serkay Tütüncü'nün aldığı sayıların aksine Oyunda kötü bir performans sergileyen İbrahim Giydirir, adada ilginç açıklamalarda bulundu. 
Takım arkadaşlarıyla konuşan İbrahim, "Bir tane sayı almış olabilirim. Özür diliyorum sizlerden ama yok. Oyun, Damla ve bana ciddi anlamda bakmıyordu. Tabii ki şans faktörü çok fazlaydı. Senin (Serkay) gösterdiğin performansın yarısını veya 3'te 1'ini biz gösterseydik oyun bizdeydi" ifadelerini kullandı. 
ACUN ILICALI EN ÇOK MERAK EDİLENLERİ YANITLADI!
Acun Ilıcalı Survivor'la ilgili en sık sorulan soruları kişisel sosyal medya hesabından yanıtladı.
Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı duyuruda Survivor ile ilgili gelen soruları cevaplayacağını açıkladı. Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından Ilıcalı'ya 70 binden fazla soru yöneltildi. Acun Ilıcalı ilk aşamada 4 soruya cevap verdi ama ilerleyen günlerde diğer sorulara da cevap vereceğini açıkladı.

İşte Acun Ilıcal'nın cevapladığı o sorular ve verilen cevaplar:

1-) Damla’ya ayrıcalık yapıldığı ve yakın çevrenizle daha önceden tanışıklığı olduğu söyleniyor, bu konuyla ilgili açıklama yapar mısınız?

Cevap: Bu tarz iddialar açıkçası çok komik. Öncelikle Survivor’da Ünlüler takımında yarışan hemen her yarışmacıyı önceden tanıyorum ama bu ayrıcalık yapmama asla sebep olamaz. Konu iş olduğu zaman herkes benim için eşittir. Ne benim ne de herhangi bir yakınımın Damla ile önceden bir tanışıklığı yoktur. Bu tür ART niyetle çıkarılan dedikodulara bizim gibi siz de gülüp geçin.

2-) Sosyal medyada Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?

Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır.

Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz. :) 3-)

3-) Damla sigaraya nasıl ulaştı?

Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar.

Survivor’da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor’daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence.

4-) Oyun sırasında Damla’nın sırtında neden mikrofon vardı?

Cevap: Durağan oyunlarda yarışmacıların sesini seyircilerimiz daha rahat duysun diye mikrofon takıyoruz. Bil Bakalım oyununda her yarışmacıda olduğu gibi Damla ve Atakan’da da mikrofon vardı. Bu konuya takılan arkadaşlar mikrofonla kulaklığı karıştırmış olabilirler.

‘Bunun adı hırsızlıktır’

Acun Ilıcalı, her yıl olduğu gibi ‘Survivor’ sorularını sosyal medyadan cevapladı.

Ilıcalı’ya 70 binin üzerinde soru geldi. “Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?” sorusuna Ilıcalı, “Ekibimiz 500 kişi. Bi takım kötü niyetli insanlar, bazı bilgileri içeriden böğrenip ticari ama çla kullanabiliyor. Bunun adı hırsızlıktır” yanıtını verdi. 

YUNUS VE NAGİHAN TARTIŞTI!

Ödül oyununda skor 9-9 iken bayrak yarışı için yapılan oyuncu seçimi sonrası Nagihan ve Yunus Günçe arasında büyük gerilim yaşandı. Nagihan'ın Yunus Günçe'ye moralini bozduğu gerekçesiyle 'kapa çeneni' demesi ortamı gerdi.

“KAPAT ÇENENİ”

Survivor’da 9 – 9’a gelen oyun sonrası Yunus Günçe ile Nagihan arasında büyük bir tartışma çıktı. Yunus’un puan kaybetmesine sinirlenen Nagihan, takım arkadaşının fikir beyan etmesinin ardından “Kapa çeneni” tepkisini verdi.

NAGİHAN TALİHSİZ BİR KAZA GEÇTİRDİ

Ödül oyununda Damla ile karşılaşan Nagihan atamadığı halkayı almak için hamle yaptığı sırada yüzünü tahtaya çarptı. Acı çekmesine rağmen yarışmaya devam etti. Oyunu kaybeden Nagihan’a daha sonra Dr. Metin Kuş müdahale etti. Gözünün altında morluk oluşan Nagihan yarışmaya devam etti.

Damla'dan İbrahim'e beklenmedik tepki!

"NE YAPIYORSUN YA?"

Oyun sonrası kenara gelen Damla, takım arkadaşına, "Ne yapıyorsun ya, ne yapıyorsun?" diyor. Bu sırada araya giren Serkay Tütüncü ise "Motive ediyor seni. Ne oldu?" sözleriyle Damla'ya tepki gösteriyor.

Sembol Oyununu kazanarak Kıbrıs'ta yapılacak büyük finali garantileyen Damla, son dönemdeki düşük performansıyla dikkati çekiyor.

''MİLLİ MAÇ'' ÖDÜLÜNÜ ÜNLÜLER KAZANDI!

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler, A Milli Takımı'mızın Euro 2016'da Hırvatistan ile yapacağı ilk maçı izleyebilmeye hak kazanmak için kıyasıya yarıştılar. Bu büyük ödülü Ünlüler takımı kazandı ve büyük mutluluk yaşadı. Ödül oyunu sonrası konuşan Ünlüler, bu manevi ödülü kazandıkları için çok mutlu olduklarını söylerken Fatih Terim'e karşı olan sevgilerini dile getirdiler.

'Çok mutlu ve gururluyuz!'

Konuışmasında Nagihan'ın performansına dikkat çeken Semih, Nagihan'ın hakkını vermeleri gerektiğini söyledi.

Semih ve Nagihan adada kuş buldu!

Semih, adadaki bir ağacın altında yavru bir kuş buldu. Daha sonra Naghihan'la birlikte kuşun ihtiyaçlarını karşıladılar...

'Ona kimse laf edemez!'

Semih, oyunlarda büyük başarı sergileyen Nagihan'ı öve öve bitiremedi. Semih, takımda kimsenin Nagihan'a laf söyleme hakkı olmadığını dile getirdi. Yunus Günçe ise Nagihan'ın egosunun çok yüksek olduğunu ve kendisini 'mitolojik bir kahraman' sandığını söyledi.

Etiketler