Tarih : 28.09.2021 - 17:23 Yorum : 0

WhatsApp 'eleme'ye gitti! Desteğini çektiği telefonların listesi

Milyonlarca kişinin kullandığı mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bazı telefonlardan desteğini çekme kararı aldı. Tam liste ise ortaya çıktı.

WhatsApp 'eleme'ye gitti! Desteğini çektiği telefonların listesi

Zaman zaman güvenlik açıkları nedeniyle tartışmalara neden olsa da milyonlarca kişinin kullandığı mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yine 'eleme'ye gitti. Eski cihazlar için desteğini düzenli olarak kaldıran mesajlaşma uygulamasının yeni listesi belli oldu.

WhatsApp bu kez hem Adroid hem de iOS işletim sistemine sahip telefonlar için temizliğe gitti. WhatsApp bu telefonlar için geri sayım yaparken tam liste ise ortaya çıktı. İşte WhatsApp'ın yakın zamanda desteklemekten vazgeçeceği telefonlar:

SAMSUNG

The Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core and Galaxy Ace 2.

LG

The LG Lucid 2, Optimus F7, Optimus F5, Optimus L3 II Dual, Optimus F5, Optimus L5, Optimus L5 II, Optimus L5 Dual, Optimus L3 II, Optimus L7 Optimus L7 II Dual, Optimus L7 II, Optimus F6, Enact , Optimus L4 II Dual, Optimus F3, Optimus L4 II, Optimus L2 II, Optimus Nitro HD and 4X HD, and Optimus F3Q.

ZTE

The ZTE Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987 and Grand Memo.

HUAWEI

The Huawei Ascend G740, Ascend Mate, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Quad XL, Ascend P1 S, and Ascend D2.

SONY

The Sony Xperia Miro, Sony Xperia Neo L, Xperia Arc S.

DİĞER MARKALAR

The Alcatel One Touch Evo 7, Archos 53 Platinum, HTC Desire 500, Caterpillar Cat B15, Wiko Cink Five, Wiko Darknight, Lenovo A820, UMi X2, Faea F1 and THL W8.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber