2022-06-23 17:00:35 | Son Güncelleme : 2022-06-23 17:21:21

Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan iyi haberi Instagram'dan duyurdu

Kanser hastalığıyla mücadele eden Billur Kalkavan, sosyal medya hesabı Instagram'dan son sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kalkavan, tetkiklerinin iyi çıktığını, lezyonların ise yok olmaya başladığını söyledi.

Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan iyi haberi Instagram'dan duyurdu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz ay Hamdi Alkan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Billur Kalkavan'ın kanserle mücadele ettiği ortaya çıkmış, sevenleri bir hayli üzülmüştü. Hastalığının ortaya çıkışıyla süreci sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Kalkavan, son durumu hakkında iyi bir haber verdi.

1 hafta önce Instagram hesabından bir paylaşım yapan oyuncu, "Tomografi ve MR'ım var. Bakalım hastalığı ne kadar yenmişim. Sonuçlara göre tedavinin seyri kararlaştırılacak. Gönül ister ki 4. kemodan sonra sadece immunoterapi ile devam ederiz" dedi.

Paylaşımdan sonra hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutulan Billur Kalkavan, bugün yeni bir paylaşım yaparak sonuçlarını açıkladı. Hasta yatağından çektiği bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi veren Billur Kalkavan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Herkes soruyor en iyisi buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar mükemmel (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok enerjim iyi. Ağrım sızım yok. Hala tek sıkıntım iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş.''

''Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler. Sayenizde bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, saygılar. Tabi ki en önemlisi bundan sonra sağlığı korumak. Bir sürü konuda düşünce yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler."