15˚
İstanbul
15˚
hafif yağmur
Nem %62
Rüzgar 7.10 /s
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/16˚
19 Mayıs 2022 Perşembe
2022-01-21 11:55:27

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye servet değerinde yüzük! Kesenin ağzını açtı

Hadise uzun süredir beraber olduğu Mehmet Dinçerler'le evlilik yoluna girdi. Sosyal medya hesabından evlenme teklifini duyuran Hadise, "I Said Yes" sözleriyle paylaşımını Instagram hikayesine attı. Paylaşımda özellikle yüzüğünü gösteren Hadise sevenlerini duygulandırdı. Kesenin ağzını açık tutan Mehmet Dinçerler ise aldığı yüzükle dudakları uçuklattı. Yüzüğün fiyatı bir servet değeri taşırken bu olay sosyal medyayı salladı.

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye servet değerinde yüzük! Kesenin ağzını açtı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kaan Yıldırım'ın ardından yeni bir aşka yelken açan sevilen şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile hayatını birleştirmeye karar verdi.

HADİSE EVLENİYOR

Hadise ile Mehmet Dinçerler, sürpriz bir evlilik kararıyla hayranlarını şaşırttı. İş adamı Mehmet Dinçerler, sevgilisi Hadise'ye muhteşem bir evlilik teklifinde bulundu. Hadise, evlilik teklifinin ardından o anları Instagram hesabından hem hikaye olarak hem post olarak takipçileriyle paylaştı.

Ünlü şarkıcı Reels videosunun altına "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Mehmet Dinçerler'de sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayarak "Mrs. Dinçerler" yorumunda bulundu.

MEHMET DİNÇERLER KESENİN AĞZINI AÇTI

Hadise'nin parmağındaki Jager Diamond marka olan tek taşının 3.133.280.00 TL değerinde olduğu ortaya çıktı. Fiyatıyla dudakları uçuklatan tektaşa ise "Mehmet Dinçerler kesenin ağzını açtı" yorumları yapıldı.

Etiketler