2022-06-21 14:44:47 | Son Güncelleme : 2022-06-21 14:51:11

Müge Anlı kına gecesi mi yaptı, ne zaman evleniyor? Müge Anlı kına gecesi görüntüleri ve videosu var mı? İşte ünlü sunucunun kınasına katılan isimler

ATV ekranlarına yıllardır sürdürdüğü programla milyonların gönlünü fetheden ünlü gazeteci Müge anlı canlı yayında evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'yla evleneceğini açıkladıktan sonra gündeme bomba gibi düşen Müge Anlı, kına gecesi yaptığı iddialarıyla yine gündem oldu. Peki Müge Anlı kına gecesi mi yaptı, ne zaman evleniyor? Müge Anlı kına gecesi görüntüleri ve videosu var mı? İşte ünlü sunucunun kınasına katılan isimler!

Müge Anlı kına gecesi mi yaptı, ne zaman evleniyor? Müge Anlı kına gecesi görüntüleri ve videosu var mı? İşte ünlü sunucunun kınasına katılan isimler
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ATV ekranlarında yaptığı programla reyting rekorları kıran Müge Anlı canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurduktan sonra sosyal medya çalkalandı. Hayranları müstakbel damadın kim olduğunu merak ederken kına gecesi yaptığı iddiası ortalığı karıştırdı. Peki Müge Anlı kına gecesi mi yaptı, ne zaman evleniyor? Müge Anlı kına gecesi görüntüleri ve videosu var mı? İşte ünlü sunucunun kınasına katılan isimler..

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA EVLİLİK KARARINI AÇIKLADI

Sunduğu program ve çözdüğü cinayetlerle gündem olan Müge Anlı, büyük bir hayran kitlesine sahip. Sıkı bir hayran kitlesi olan ünlü gazeteci dün herkesi şoke eden evlilik kararını açıklamasıyla gündemden düşmedi. Hayranları sevince boğulurken evleneceği kişinin kim olduğu merak edildi. Herkes müstakbel damadı merak ederken kına gecesi yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı, "Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu." açıklamasını yaptı.

Bu açıklamasıyla televizyon başındaki seyircilerini hem şaşırtan hem de sevindiren Müge Anlı, sosyal medyaya da damgasını vurdu. Herkes Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğunu araştırmaya başlarken bir gerçek daha ortaya çıktı.

KINA GECESİ NE ZAMAN?

Müge Anlı evleneceği açıklamasıyla gündeme oturdu. Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan programıyla ekranda fırtınalar estiren Müge Anlı, dünkü yayında bombayı patlattı. Usta gazeteci İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamasının ardından ikilinin düğün tarihi merak konusu oldu. Kına gecesi yapan usta sunucunun nikah tarihi belli oldu.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun 1 yıldır birlikte olduğu tahmin ediliyor. Çiftin ne zaman ve nerede evleneceği merak ise konusu.

MÜGE ANLI’NIN KINA GECESİNE HANGİ ÜNLÜ KATILDI?

Müge Anlı'nın bu açıklaması sonrası bir gerçek daha ortaya çıktı. Müge Anlı'nın geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi organize ettiği iddia edildi. Taze Magazin'de yer alan habere göre; Müge Anlı'nın geçtiğimiz hafta sonu sessiz sedasız kına gecesi organize ettiği iddia edildi. Anlı'nın kına gecesine Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi sınırlı sayıda dostunun katıldığı öne sürüldü.

NİKAH TARİHİ NE ZAMAN?

2.Sayfa'nın haberine göre geçtiğimiz günlerde yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal'ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı,25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak.