Tarih : 02.12.2018 - 18:14 Yorum : 0

CBC SPORT NASIL İZLENİR? | UYDUDAN Şifresiz Nasıl İzlenir? Frekans Ayarları | CBC Sport BİSS Keyi |Beşiktaş Galatasaray MAÇI İZLE

Beşiktaş Galatasaray CBC SPORT CANLI İZLE... CBC SPORT Nasıl İzlenir? Uydudan Şifresiz Nasıl İzlenir? Frekans Ayarları UEFA Avrupa Ligi Maçları CANLI İzleme Maç Yayınları haberimizde. Azerbaycan kanalı CBC Sport, karşılaşmayı Şifresiz olarak ekranlara yansıtıyor. Futbol izlemek isteyen futbolseverler ''CBC Sport nasıl İzlenir? CBC Sport uydu frekans bilgileri'' Uydudan şifresiz nasıl izlenir? araştırması yapıyor. Karşılaşma ile ilgili tüm detaylar ve canlı anlatım haberimizde.

CBC SPORT NASIL İZLENİR? | UYDUDAN Şifresiz Nasıl İzlenir? Frekans Ayarları | CBC Sport BİSS Keyi |Beşiktaş Galatasaray MAÇI İZLE

Beşiktaş Galatasaray CBC SPORT CANLI İZLE... Bilindiği üzere temsilcilerimizin UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Maçları ve UEFA Avrupa Ligi maçları Türkiye'den Beinsports'tan canlı yayınlanıyor. Ayrıca alternatif olarak Azeri uydudan da izlenebiliyor.CBC SPORT Nasıl İzlenir? | Uydudan Şifresiz Nasıl izlenir? Frekans ayarları! Biss keyi var mı? Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi maçı canlı izleme yayınları haberimizde. Azerbaycan kanalı CBC Sport, karşılaşmayı şifresiz olarak ekranlara yansıtıyor. Temsilcimiz Galatasaray'ın maçını izlemek isteyen futbolseverler ''CBC Sport Nasıl İzlenir? CBC Sport uydu frekans bilgileri'' Uydudan şifresiz nasıl izlenir? araştırması yapıyor. Karşılaşma ile ilgili tüm detaylar ve canlı anlatım haberimizde.

BEŞİKTAŞ GALATASARAY MAÇ İLE İLGİLİ BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ

CBC SPORT NASIL İZLENİR?

CBC Sport TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "AzerSpace 1/Africasat 1a" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz CBC Sport TV yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

ÖZET İZLE: Galatasaray Schalke MAÇI GENİŞ ÖZETİ İZLE! GS Schalke MAÇI KAÇ KAÇ Sona Erdi? GS MAÇ ÖzetiVİDEO ÖZET İZLE: GALATASARAY SCHALKE MAÇI GENİŞ ÖZETİ İZLE! GS SCHALKE GENİŞ özeti İZLE! GS Schalke 04 Maçı Özeti Temsilcimiz Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Maçında Alman ekibini yenerek gruptaki ikinci galibiyetini almak istiyordu. Fakat bu gerçekleşmedi. Maç 0-0 sona erdi. Galatasaray UEFA şampiyonlar Ligindeki ilk beraberliğini aldı.

CBC SPORT UYDU VE FREKANS BİLGİLER

Uydu: AzerSpace 46° Frekans: 11135 H 27500

CBC Sport kanalını evden uydu alıcısından izlemek isteyen bir çok kişi şifreleme ile karşılaşırlar.CBC Sport'u genelde şampiyonlar ligi ve Uefa avrupa ligi maçlarını takip etmeyen izleyici kitlesi takip etmektedir.Maç zamanında kanal şifreli olarak siyah ekran yansıtmaktadır.

Çözümü için uydu alıcınızda CBC Sport kanalına biss key girmelisiniz.Uydu alıcınıza biss key nasıl girilir bunu öğrendikten sonra aşağıda vereceğimiz CBC Sport biss key'lerini uydu alıcınızda kanala girmeniz ve cihazınını yeniden başlatmanız yeterli olacaktır.Kanal şifreli zamanlarda artık naklen canlı olarak ekrana yansıyacaktır.

CBC Sport Azerbaycan ülkesinde 9 Ağustos 2015 tarihinde kurulmuştur.Kanalın yayın tarihi 1 Ekim 2015'tir.Kanalı Türkiye'den takip eden binlerce kişi bulunmaktadır.Maç vakitlerinde Türkiye'den izleyen ağırlıklı futbol seven kesim vardır.Kanalın resmi sitesinden sadece Azerbaycan'dan canlı yayını izlemek mümkündür.Kanalı Türkiye'den internet sitelerinden izlemek mümkündür.

Daha fazla bilgi için CBC Sport kanalının resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz

.

CBC Sport Biss Key Bilgileri

Uydu: Azerspace46

Frekans: 11135 H 27500

BISS Key : 1313131313131313

SID:00801

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber