Tarih : 22.11.2021 - 17:25 Yorum : 0

Ezgi Sertel kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Ezgi Sertel’in hayatı ve biyografisi!

Ezgi Sertel, ‘Gelinim Mutfakta’ yarışmasının yeni sunucusu olacağına yönelik iddialarla gündeme geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sevilerek takip edilen yarışmanın sunucu konusunda problemler yaşadığı biliniyordu. Son haberlere göre Ezgi Sertel yarışmanın yeni sunucusu olacak. Haberin ardından internet üzerinden “Ezgi Sertel kimdir, nerelidir?” “Ezgi Sertel kaç yaşındadır?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Ezgi Sertel kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Ezgi Sertel’in hayatı ve biyografisi!

Ünlü sunucu Ezgi Sertel, sosyal medya paylaşımları, özel hayatı ve yapmış olduğu işlerle adından söz ettiren ünlüler arasında yer alıyor. Son olarak Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu olacağına yönelik çıkan haberlerin ardından yeniden gündeme gelen ünlü sunucu, internette sıklıkla aratılan isimler arasına girdi. Peki Ezgi Sertel kimdir, nerelidir? Ezgi Sertel kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Yer aldığı projeler ile büyük beğeni toplayan Ezgi Sertel, samimiyeti ve içtenliğiyle özellikle ev hanımlarının bir numaralı sunucularının arasında yer alıyor... Yıllarca Anadolu'yu dolaşarak her kültürü ve yöresel yemekleri tanıtmaya çalışmış, bu süreçte de misafir olduğu her şehirden büyük beğeni ve takdir toplamıştır. Sunmuş olduğu tüm programlar ve yarışmalar yakından takip edilen Ezgi Sertel, son olarak 'Gelinim Mutfakta' yarışmasının sunucusu olacağına dair haberlerde adından söz ettirdi. Sevenleri bu haberi büyük bir sevinçle karşıladı.

EZGİ SERTEL NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

1 Ekim 1981 tarihinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, aslen Karabük Safranboluludur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş, 2007 yılında oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Oyunculukla birlikte sunuculuk deneyimleri de yaşamış olan Ezgi Sertel, Show TV’de yayınlanan 'Lezzet Haritası' isimli programla Anadolu’nun çoğu şehrini dolaşmış ve kültürü ile yöresel yemeklerini tanıtmıştır.

7 Eylül 2020 tarihinde TRT1’de ekrana gelen 'Fazlası Zarar' isimli yarışma programının sunuculuğunu yürüten Ezgi Sertel, kendisi gibi başarılı ve oyuncu olan Ozan Çobanoğlu ile dünya evine girmiştir. Çiftin Mert ve Tibet isminde ikiz bebekleri vardır. El işi ve yemek programlarının, yarışmaların aranan simalarından biri olan Sertel, ikiz bebeklerinin dünyaya gelmesinin ardından televizyon için iş yapmaya devam etmektedir. Son olarak Kanal D’de yayınlanacak olan 'Gelinim Mutfakta' yarışmasının yeni sunucusu olarak izleyiciyle buluşacaktır.

EZGİ SERTEL PROGRAMLARI

  • Fazlası Zarar
  • Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası
  • Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir
  • Gelinim Mutfakta

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber