Tgrt Haber
11˚

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı devam ediyor! Ziraat Bankası düşük taksitli konut kredisi paketini duyurdu! 7.884 TL taksitle kredi imkanı…

03 May 2023 13:03 - Güncelleme : 03 May 2023 13:04
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

Devlet bankalarından cazip kredi paketleri duyurulmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyenlere özel kira miktarı kadar taksitle ev sahibi olma avantajı sunulacak. 500 bin TL kredi için tek tek hesaplandı!

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı devam ediyor! Ziraat Bankası düşük taksitli konut kredisi paketini duyurdu! 7.884 TL taksitle kredi imkanı…
Ziraat Bankası, Faiz, Kredi

Türkiye’de artan konut fiyatları sonrasında ev sahibi olmak isteyenler hayallerini bir süre daha ertelemek zorunda kaldı. Son yıllarda ülkemizde yaşanan deprem felaketleri nedeniyle kentsel dönüşüm kredileri öne çıksa da ev sahibi olmak isteyenlere Ziraat Bankası başta olmak üzere kamu bankalarından farklı tür kredi destekleri veriliyor.

Önde gelen devlet bankası Ziraat’in ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan kredi seçenekleri devam ediyor. Bir yandan TOKİ sosyal konut projeleri ve devlet destekli konut kredileri ile faizleri yüzde 1’in altında düşüren Ziraat Bankası, bu kampanyalardan yararlanmayanlar için de farklı paketler sunuyor.

ZİRAAT BANKASI SIFIR KONUT KREDİSİ FIRSATI!

Sıfır konut almak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası avantajları devam ediyor. Düşük faiz oranları, uzun vade ve uygun geri ödeme seçenekleriyle fırsat sunulacak. Aylık düşük taksit ödeyerek adeta kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için cazip oranlar sunuluyor.

Ziraat Bankası Sıfır Konut Kredisi kapsamında %1,20’den başlayan faiz oranları ve 120 aya kadar vade seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Bu sayede ev almak isteyenler aylık taksit oranlarını düşürebiliyor.

500.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası tarafından ev almak isteyen tüm vatandaşlar için birçok farklı kredi paketi sunuluyor. Örnek hesaplama tablosuna göre Sıfır Konut Kredisi paketi ile aylık yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları ve 120 ay vadede 500.000 TL konut kredisi için 7.884 TL taksit hesaplaması yapılıyor.

Aylık 7 bin 884 TL taksit ödeyerek 500.000 TL konut kredisi ile sıfır konut satın alma avantajları sağlanacak. Ziraat Bankası tarafından ayrıca daha pek çok farklı avantajlı konut kredisi paketi yine devlet bankalarından sunulacak.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
filiz27 Temmuz 2023 10:12

Ne zaman bu kredi programı gerçekleşiyor

Şenol 6 Temmuz 2023 08:43

Konut kıredisi

Sinan tekin25 Haziran 2023 15:03

Ev sahibi olmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Yılmaz akkuş 19 Mayıs 2023 16:38

Ben istiyorum öyle daire lütfen yardımcı olun İstanbul'da daire sahibi olmak istiyorum