Tarih : 15.04.2014 - 10:06 Yorum : 0

AÖF sınav giriş belgesi için tıklayın, AÖF 19-20 Nisan 2014 giriş yerleri belli oldu

AÖF sınav giriş belgesi için tıklayın! AÖF 19-20 Nisan 2014 giriş yerleri belli oldu - AÖF final sınav giriş yerleri açıklandı. 19-20 Nisan 2014 tarihinde yapılacak AÖF vize sınavı giriş yerlerini öğrenmek için tıklayın.

AÖF sınav giriş belgesi için tıklayın, AÖF 19-20 Nisan 2014 giriş yerleri belli oldu

Türkiye'nin en çok öğrenciye sahip üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin (AÖF ) 19-20 Nisan tarihlerinde yapacağı sınavların giriş yerleri yayınlandı. AÖF sitesinden TC kimlik numarası ve şifre ile girilerek, sınav giriş yerleri öğrenilebiliyor ve giriş belgesi alınabiliyor. 19-20 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak olan AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav giriş yerlerinizi öğrenmek için aşağıdaki linkten sorgulama yapabilirsiniz.
SINAV GİRİŞ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Bahar Döneminde Vize sınavları 19-20 Nisan tarihinde yapılacak. http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinden TC Kimlik No ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda çıktısı alınmalı. Sınava Giriş Belgeleri'' öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin ''Sınava Giriş Belgesi''nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veyahttp://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi ''Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)'' linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.
1 Sınav Giriş Belgesi (bu belge-renkli veya siyah-beyaz olabilir)
2 Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı veya sınavda geçerli öğrenci kimlik belgesi.
3 Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi.
Not: Giriş belgelerinizin çıktısını aldığınızda tüm kenar çerçevelerinin göründüğünden emin olunuz.?Sınava Giriş Belgeleri? öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir! Öğrenciler, ?Sınava Giriş Belgesi?nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veyahttp://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak alabilirler. Öğrenciler Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan; sınav ili, bina, salon, sıra, sınav tarihi ve saatinde sınava girmek zorundadırlar. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görünüz. Ayrıca sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulununuz. Sınava giriş belgesinde belirtilen yerde ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için (mazeretli bile olsalar) başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Bu nedenle, her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir. Mazeretli bile olsalar, öğrenciler için mazeret sınavı açılmaz.
İnternetten almış olduğum Sınava Giriş Belgesi'ni AÖF bürosuna onaylatmam gerekiyor mu?
http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden aldığınız Sınava Giriş Belgesi, Öğrenci Kimlik/Tanıtım Kartı ve özel kimlik belgeniz ile sınava katılabilirsiniz. Sınava Giriş Belgesi'ni AÖF bürolarına onaylatmanız gerekmemektedir.Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
Sınav soruları ve cevap anahtarları internette nerede yayımlanmaktadır?Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2001 yılından itibaren sınav soruları ve cevap anahtarları e-Öğrenme Portalında e-Kitap biçiminde yayımlanmaktadır. Öğrenciler, Açıköğretim e-Öğrenme Portalına http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresindeki ?Oturum Aç? kısmından T.C. kimlik numarasıyla oturum açarak ?Fakülte? başlığından ?Sınav Soruları? seçeneğine, ?Bölüm? başlığından öğretim yılını, ?Ders? başlığından istenen öğretim yılında yapılan sınav sorularına ve cevap anahtarlarına ulaşabilirler.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber