2018-04-18 15:45:08

La Casa de Papel 3. sezon çıkacak mı başlayacak mı? (La Casa de Papel 3 sezon ne zaman başlayacak)

La Casa de Papel 3. sezon çıkacak mı? La Casa de Papel bitti mi? La Casa de Papel'in 3. sezonu var mı? La Casa de Papel çıkacak mı? La Casa de Papel yeni bölüm gelecek mi? La Casa de Papel devam edecek mi? diye merak eden izleyiciler Google tarafından bu soruların cevaplarını aramaya başladı bile. La Casa de Papel hayranları bu habere dikkat! Evet La Casa de Papel 3. sezon da olacak peki La Casa de Papel 3. sezon yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, işte son gelişmeler...

La Casa de Papel 3. sezon çıkacak mı başlayacak mı? (La Casa de Papel 3 sezon ne zaman başlayacak)
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

La Casa de Papel 3. sezon çıkacak mı? La Casa de Papel bitti mi? La Casa de Papel'in 3. sezonu var mı? La Casa de Papel çıkacak mı? La Casa de Papel yeni bölüm gelecek mi? La Casa de Papel devam edecek mi? diye merak eden izleyiciler Google tarafından bu soruların cevaplarını aramaya başladı bile. La Casa de Papel hayranları bu habere dikkat! Evet La Casa de Papel 3. sezon da olacak peki La Casa de Papel 3. sezon yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, işte son gelişmeler...La Casa de Papel yeni sezon ne zaman? diye merak edenler bu haberi heyecanla okuyacak. La Casa de Papel bitti zannedenler ise yanılıyor. Milyonların heyecan dorukta izlediği La Casa de Papel dizisinin oyuncuları hayranlarını sevindiren bir video yayınladı. La Casa de Papel 3. sezon tarihi belli oldu! Üstelik Netflix bizzat duyurdu. La Casa de Papel yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte La Casa de Papel ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı ve son dakika gelişmeleri... La Casa de Papel 3. sezon tarihi için heyecan dolu bekleyiş sona erdi ve Netflix yaptığı açıklamada La Casa de Papel dizisinin 3. yeni sezonunun yayınlanacağı tarihi Twitter'dan duyudu.


La Casa de Papel yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Netflix platformunda yayınlanan ve ülkemizde de çok sevilen La Casa de Papel dizisinin merakla beklenen yeni sezonu hakkında açıklama geldi. Sezon finalinde dizinin hayranları sonra erdi zannediyordu ama bu duyuru ile herkes bir anda heyecanlandı. Kafalarda ise La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? sorusu yer edindi. Netflix'in Twitter hesabından yapılan açıklamada La Casa de Papel dizisinin 3. sezon tarihi oyuncuların yer aldığı bir video ile duyuruldu. Peki La Casa de Papel 3. sezon ne zaman? İşte La Casa de Papel 3. sezon tarihi!
La Casa de Papel devam ediyor (La Casa de Papel 3. sezon tarihi)
La Casa de Papel 3. sezon tarihi belli oldu! Netflix Türkiye'nin Twitter hesabından gönderilen tweet'te La Casa de Papel dizisinin 3. sezonunun 2019 yılında Netflix'te yer alacağı bildirildi. Yayınlanan videoda dizinin oyuncularından Denver, Nairobi, Rio ve Profesör yer alıyor. Çok sevilen oyuncular "Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. 3. kısım geliyor ve sadece Netflix'te. Bu soygunu soluksuz izleyeceksiniz." diyor.
La Casa de Papel hakkında...
La Casa de Papel, Álex Pina tarafından İspanya'da oluşturulan bir soygun dizisidir. 2 Mayıs 2017 tarihinde ilk bölümüyle yayınlanan La Casa de Papel, 2. sezonun tamamlanmasıyla 23 Kasım 2017'de ara vermişti. Bitti sanılan dizinin devam kararı alması hayranlarını çok sevindirdi...
La Casa de Papel'de kim kimdir? La Casa de Papel oyuncularının gerçek adı
Oyuncular
Úrsula Corberó - Tokyo
Itziar Ituño - Raquel Murillo
Álvaro Morte - Profesör
Pedro Alonso - Berlin
Alba Flores - Nairobi
Paco Tous - Moskova
Jaime Lorente - Denver
Miguel Herrán - Rio
Darko Peric - Helsinki
Kiti Mánver - Raquel'in annesi
Enrique Arce - Arturo Román
María Pedraza - Alison Parker
Anna Gras - Mercedes
Fernando Soto - Ángel
Juan Fernández - Coronel Prieto
Fran Morcillo - Pablo
Esther Acebo - Mónica Gaztambide
Clara Alvarado - Ariadna

 

Etiketler