Tarih : 04.06.2016 - 14:29 Yorum : 0

AÖF sınav giriş yerleri öğren AÖF sınav belgesi yazdır - AÖF çıkmış sorular

AÖF sınav yerleri, AÖF çıkmış sorular, AÖF sınavı, açıköğretim sınav yerleri öğren, AÖF sınav giriş belgesi yazdır. 2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bahar dönemi dönem sonu sınavları 4 Haziran Cumartesi ile 5 Haziran Pazar günü iki ayrı oturumda gerçekleşicek. AÖF sınav giriş belgesi, aöf çıkmış sorularına ulaşabilirsiniz. AÖF sınav giriş belgesi anadolu.edu.tr adresinde erişime açıldı. AÖF sınavına girmeden önce adaylar haberimizde yer alan çıkmış sorulara ve eski sınav arşivine ulaşabilirler.

AÖF sınav giriş yerleri öğren AÖF sınav belgesi yazdır - AÖF çıkmış sorular

AÖF sınav yerleri, aöf çıkmış sorular, AÖF sınavı, açıköğretim sınav yerleri öğren, AÖF sınav giriş belgesi yazdır. 2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bahar dönemi dönem sonu sınavları 4 Haziran Cumartesi ile 5 Haziran Pazar günü iki ayrı oturumda gerçekleşicek. AÖF sınav giriş belgesi anadolu.edu.tr adresinde erişime açıldı. AÖF sınav giriş belgesi, aöf çıkmış sorular için linke tıklayın. AÖF sınav giriş belgesi yazdırmak isteyen öğrenciler haberimizden tüm detayları görebilirler. AÖF sınav yerleri öğrenerek hangi okulda sınavlara gireceğinizi görebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrenci girişi yapmak ve sınavlarınız hakkında bilgi sahibi olmak için burada verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. AÖF 2016 bahar dönemi dönem sonu sınavları 4 ve 5 Haziran tarihlerinde yapılacak. AÖF sınav giriş belgesi/yerleri hakkındaki ayrıntılı açıklamaları haberimizin devamından inceleyebilirsiniz.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAZDIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

AÖF GEÇMİŞ DÖNEM SORULARI İÇİN TIKLAYIN

Adaylar büyük bir heyecanla sınav günlerini bekliyor. AÖF sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgesi ise Anadolu üniversitesinin resmi adresi olan anadolu.edu.tr adresinden adayların erişimine açıldı. Haberimizde yer alan linklerden Aöf sınav giriş belgesine ulaşabileceğiniz gibi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi geçmiş dönem sorularının yayınlandığı ekampüs sistemine giriş yapabilirsiniz..

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

AÖF sınav giriş belgelerinin edinilebilmesi için gerekli olan ilk şey AÖF bürolarından kişilere özel olarak verilen şifredir. Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri bu şifre ile Anadolu Üniversitesi resmi sitesi https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim üzerinden öğrenci bilgi sistemine girebilir, AÖF sınav giriş yerlerini kolayca öğrenebilir. Ayrıca sınava girmek için ihtiyacınız olan AÖF Sınav Giriş Belgesi’ni de yine aynı yerden edinebilir. Öğrenciler bu belgede yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar. Fotoğraflı AÖF Sınav giriş belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.

AÖF ÇIKMIŞ SORULAR

AÖF çıkmış sorular sayesinde eski sınavlarına ulaşabilir ve örnek sorular çerçevesinde öğrenciler sınavlara çalışabilirler. Bu kaynak öğrencileri AÖF sınavlarına nasıl çalışılır sorusundan da büyük ölçüde kurtarıyor.

AÖF YENİ BİR UYGULAMAYA GEÇTİ

Anadolu Üniversitesi (AÖF) sınav sonuçları için yeni bir uygulamaya geçti. AÖF sınavlarına girip sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar için Anadolu Mobil Uygulaması devreye sokuldu

İNTERNET HİZMETLERİ
1. e-Öğrenme Portalı
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri programlarının web sitelerine, duyurulara, kılavuzlara, akademik takvime geçmiş sınav sorularına ve öğrenci çalışma alanına e-öğrenme portalından ulaşılabilmektedir.
2. Anadolu Üniversitesi e-Posta Hizmetleri ve Şifre Edinilmesi
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıt yaptıran her öğrenciye AÖF bürolarınca kayıttan sonra şifre verilmektedir. Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız yeni şifrenizi;
 www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Şifre İşlemleri" bölümündeki “Şifre Hatırlatma" bağlantısından,
 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26 numaralı Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezini, sistemlerimizdeki kayıtlı cep telefonu numaranızla arayarak,
 Size en yakın AÖF bürolarına şahsen giderek alabilirsiniz.
Şifreniz size özel olup diğer şahıslara vermeniz hâlinde doğacak sorumluluk size aittir. www.anadolu.edu.tr/e-posta adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi e-posta hizmetlerinden hâlen okuyan ya da mezun olan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri yararlanabilirler.
AÖF SINAV TARİHLERİ
Güz Dönemi Ara Sınavı 12 - 13 Aralık 2015
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 23 - 24 Ocak 2016
Bahar Dönemi Ara Sınavı 16 - 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 04 - 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı 16 Temmuz 2016

AÖF sınav giriş belgesi yazdırmak için haberimizde verdiğimiz bilgilere bakabilirsiniz. AÖF sınav giriş yerlerini öğrenmek için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrenci sistemine giriş yapmanız gerekiyor. 4-5 Haziran 2016 tarihlerinde düzenlenecek Aöf bahar dönemi dönam sonu sınavları hakkındaki tüm detayları haberimizden görebilirsiniz.

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler
 Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
 Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
(Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar)

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber