Tarih : 30.06.2020 - 16:55 Yorum : 0

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı ÖĞREN! Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi OBS sınav sonucu sorgula

ATA AÖF OBS sınav sonucu öğren bilgisi haberimizde. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı bahar dönemi sınav sonuçları açıklandı. 15-24 Haziran tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilen ATA AÖF final sınav soruları ve cevap anahtarları açıklanmıştı. ATA AÖF sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte ATA AÖF sonuçları ve final sınavına itirazlarla ilgili bilinmesi gerekenler...

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı ÖĞREN! Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi OBS sınav sonucu sorgula

ATA AÖF final sınav sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamada 15-24 Haziran tarihleri arasında koronavirüs nedeniyle online orrtamda gerçekleştirilen ATA AÖF final sınav sonuçlarının obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden erişime açıldığı duyuruldu.

15-24 Haziran tarihleri arasında koronavirüs tedbirleri nedeniyle online ortamdan gerçekleştirilen sınavlarda adaylar sorumlu oldukları alanlardan sınava tabi tutulmuştu. Sınavların tamamlanmasıyla birlikte sonuçlar için geri sayım başlamıştı. 30 Haziran’da final sınavına ait sonuçlar da öğrencilerin erişimine açıldı.

ATA AÖF FİNAL SINAVI SONUÇ İTİRAZLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Konuyla ilgili Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi(ATÖ)’nden yapılan açıklamada yer alan detaylar şöyle: Değerli öğrencilerimiz, final sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 01 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 17:00'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.

Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

ATA AÖF SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Koronavirüs salgınından ötürü online olarak 15-24 Haziran tarihlerinde yapılan 2020 AÖF final sınav sonuçları obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden şifre ve TC kimlik numarası ile öğrenilecek. Açıköğretim Fakültesi final sınavı sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI ÖĞREN

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber