• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1112
 • up
  USD
  7.3341
 • up
  EURO
  8.6751
 • up
  GBP
  9.6345
 • up
  Altın
  456.592
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 19.11.2018 - 00:44 Yorum : 0

BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE | BİR LİTRE GÖZYAŞI 5. YENİ BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D| , PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLeE

BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE Bir Litre Gözyaşı 5. YENİ SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D, PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE Bir Litre Gözyaşı için nefesler tutuldu. Bir Litre Gözyaşı dizisini izleyenler yeni bölümde neler yaşpanacağını merak içinde bekliyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Bir Litre Gözyaşının yeni 5. son bölümünde neler yaşanacak? İzleyicileri Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümünde neler, hangi gelişmeler bekliyor? Hepsi ve daha fazlası BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE Bir Litre Gözyaşı 5. YENİ SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D, PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE başlıklı haberimizde...

BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE | BİR LİTRE GÖZYAŞI 5. YENİ BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D| , PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLeE

BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE Bir Litre Gözyaşı 5. YENİ SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D, PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE Bir Litre Gözyaşı dizisi 4 Kasım Pazar akşamı izleyicileriyle buluşuyor. Bir Litre Gözyaşı izleyicisi ise Bir Litre Gözyaşı 5. yeni son bölümünü merakla ve heyecanla bekliyor. Bir Litre Gözyaşı 5. yeni bölümünde neler yaşanacak? İzleyicileri neler bekliyor? Bir litre gözyaşı yeni bölümünde nasıl gelişmeler olacak? Hepsine BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE Bir Litre Gözyaşı 5. YENİ SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D, PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE izle başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİR LİTRE GÖZYAŞI İZLE Bir Litre Gözyaşı 5. YENİ SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE KANAL D, PUHU, YOUTube FULL HD 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı'nda Cihan'ın dram yüklü hikayesi izleyenlerden tarafından merakla takip ediliyor. Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümü 28 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Evlat, ailenin imtihanıdır. Figen ve Muzaffer için de durum pek farklı değildir. Karı-koca, Cihan’ın hastalığı ilerledikçe artan gerilimlerini birbirlerine yansıtmaya, birbirlerinin ebeveynliğini sorgulamaya başlarlar. Bu durum Muzaffer’i telafisi zor bir hataya sürükler…

Öte yandan Cihan, Mahir ve Ali üçgeninde yaşanacak olaylar, büyük yanlış anlaşılmalara sebep olacak ve tüm bu tesadüfler sonucunda Cihan’ın öğreneceği büyük sır ise Cihan’ ı gerçek bir çıkmaza sürükleyecektir.


BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihan ve arkadaşları, Ballıkayalar Kanyonu’na giderler. Orada yaptıkları kamp sırasında Mahir ile dertleşirler. Mahir’in hüzünlü yüzünü orada gören Cihan, ağabeyini nasıl kaybettiğini öğrenir. Ali, Mahir ile Cihan’ın yakınlığını fark etse de buna ses çıkarmaz.

Gençlerin kayalıklarda yaptıkları tehlikeli yürüyüş, herkes için şok edici bir şekilde sonuçlanır. Ali’nin arkasından yürüyen Cihan, onun uzattığı elini tutamaz ve aşağıya düşer. Ufak burkulmalarla kazayı atlatan Cihan, hastaneye kaldırılır. Beyincik dejenerasyonunun artan etkileri her geçen gün Cihan’ın hayatını daha zorlaştırmaya başlar. Cihan, kendisinde olan bu değişimlere anlam veremezken yaşadığı talihsizliği atlatmaya çalışır.

Muzo ve Figen, Cihan’a gerçekleri anlatmaya karar verir. Cihan’ın hastalığını söylemeye hazırlanırlarken, Figen’in annesinin eşi sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir. Kimsenin bilmediği bir gerçeği itiraf eder ve her şeyin seyri bir anda değişir.

Mahir’in, Cihan’a ilgisi olduğunu fark eden Ali, Cihan’a bir yüzük alır. Cihan, gördüğü bu sürpriz hediye karşılığında oldukça şaşırır. Ali, Cihan’ın kendisine bağlandığını düşünse de bu kadar kolay olmaz. Zira Cihan, Ali’nin yüzüğünü takmamaktadır ve Ali’nin bu gerçeği Mahir’den öğrenmesi aralarında büyük bir kavgaya neden olur.

Ali'nin, Cihan'a büyük bir sürprizi vardır. Ali onu çok mutlu edecek bir yüzük hediye eder. Bu hediye Mahir'in hiç hoşuna gitmez ve Ali ile karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Hastalığı ilerleyen Cihan'ın hayatı gittikçe güçleşir. Hareketlerindeki değişimi artık daha fazla fark etmektedir. Muzaffer ve Figen Cihan'a daha fazla zarar verdiğini düşünerek hastalığını Cihan'a söylemeye karar verir. Fakat gerçekleri itiraf edecekleri sırada aldıkları haber ile tüm dengeler değişir ve söylemekten vazgeçerler. 

Ali, Mahir ile Cihan'ın yakınlığının farkındadır. Bu durumdan rahatsız olan Ali, Mahir'in kendilerinden uzak durmasını ister. Mahir ise Ali'nin, Cihan'ı anlamadığının farkındadır. Cihan'ın hastalığını bilen Mahir, onun yanında yer olmaktan vazgeçmeyecektir. İkili arasında çıkan tartışma, hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.

Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm ile ilgili detaylar

Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm 2. fragmanı ile ekranlara geldi. Merakla takip edilen dizide, hastalığı giderek artan Cihan'ın, Ali ile aralarında anlaşmazlıklar başlıyor. Mahir ile arkadaşlıklarını yanlış yorumlayan Ali kıskançlık krizlerinde...Peki yeni bölümde neler olacak? İşte sabırsızlıkla beklenen Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm 2. fragmanı...

Kanal D'nin sevilen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, her bölümü büyük bir merakla takip ediliyor. Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Bir Litre Gözyaşı'nda bu hafta neler olacak merak ediliyor. Büyük beğeniyle izlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümü 28 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Ekranların yeni gözdesi Bir Litre Gözyaşı, ilgi çeken konusu ile dizi severleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızlı başlayan Ali ve Cihan aşkında pürüzler çıkmaya başlıyor. Cihan'ı anlamadığını, ona değer vermediğini düşünen Mahir'in, Ali ile aralarındaki sözlü atışma kavgaya dönüşüyor. 

Bir Litre gözyaşı 3. bölümü ile ekranlara geldi. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Litre Gözyaşı'nda Cihan, hastalığı nedeniyle hareketlerini kontrol etmekte zorlanır. Arkadaşlarıyla gittikleri gezide dengesini kaybeden Cihan, uçurumdan aşağı düşer. Peki yeni bölümde neler olacak? Hastaneye kaldırılan Cihan'ın durumu izleyenler tarafından merak ediliyor.

Bir litre Gözyaşı konusu oyuncuları

Hayat dolu ve oldukça başarılı olan  Koca Yürekli ailesinin en büyük kızı Cihan Üniversiteyi kazanır. İlk defa aşık olan ayakları yerden kesilen Cihan aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştı. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir. Kore dizisinden uyarlama anne kızın mücadelesini anlatan Bir Litre aşk yaşanmış acı bir hikaye.
Cihan (Miray Daner) ve ailesinin hayat mücadelesini; anı yaşamanın değerine vurgu yaparak anlatacak Bir Litre Gözyaşı’nın yönetmenliğini Serhan Şahin üstlenirken senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı'nın oyuncuları ve karakterlerin özellikleri ise şöyle;

Miray Daner(Cihan Yürekli)

15 Ocak 1999'da İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuğa 7 yaşında başlayan Daner, Papatyam dizisinde 121 bölüm Metin Akpınar'ın torunu "Gonca"yı oynadı. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen'in küçüklüğünü canlandırdı. İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye'de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır. Medcezir dizisinde “Beren Beylice” karakterini canlandıran oyuncu asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle yapmıştır.

Genç oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Cihan Yürekli" karakterine hayat verecek olan Miray Daner'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Yürekli ailesinin en büyük çocuğu… 18 yaşında, oldukça güzel, sevimli, yaşam enerjisi yüksek bir kız. Her zaman yaşıtlarından bir adım önde, mantıklı, ayakları yere basan yapısıyla ailenin parlak, sorumluluk sahibi, güvenilen çocuğu olmuş. Arkadaşları tarafından da sevilen, kollanan, sosyal yönü kuvvetli biri… Olaylara pozitif yaklaşan, hedeflediği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve oldukça başarılı bir genç… Gelecek vadediyor.

Sanem Çelik(Figen Yürekli)

18 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 1983’te İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümüne girdi. 12 sene boyunca okul gösterilerinde ve Çağdaş Bale Topluluğu'nun çeşitli eserlerinde solist ve corps de ballet dansçısı olarak dans etti. Figen Yücel, Vecihi Ofluoğlu, Cem Ertekin, Marion-Yener Durukan, Valentina Sobseva, Ludmilla Marazova, Ramazan Bapov gibi değerli eğitmen ve koreograflarla çalıştı. Önlisansını aldıktan sonra tiyatro bölümüne geçti. Yıldız Kenter ve Haldun Dormen'in yıldız öğrencilerindendi. 1999'da mezun oldu.

1996’da Nihat Durak’ın yönetmenliğinde, başrollerini Aytaç Arman ile üstlendiği, Ziya Öztan’in Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun edebiyat eserinden senaryolaştırdığı Yaban'da ki Emine rolü Sanem’in ilk sinema deneyimi oldu. Bu rol ile 10.Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü"nü kazandı.

1997'de başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kara Melek, Sanem Çelik için büyük bir dönüm noktasıdır. Canladırdığı Yasemin Saylan, Türk televizyonlarının en ünlü kötü karakterlerinden biri oldu. Türkiye Sanem'i bu dizi ile tanıdı ve Magazin Gazetecileri Derneği'nin verdiği "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü Perran Kutman ile paylaştı.

2000 yılında Havva Adem karakterini canlandırdığı Derviş Zaim'in Filler ve Çimen adlı sinema filmi ile Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü aldı. Yine aynı film ile 2000- 2001 yılları arasında beş farklı yarışmada "En İyi Kadın Oyuncu" seçildi. Bu sirada Dormen Tiyatrosu'nda sahnelenen bir Ray Cooney oyunu olan Hangisi Karısı ile Volkan Severcan, Salih Kalyon gibi değerli isimlerle tiyatro sahnelerindeydi.

2004'te Aliye adlı televizyon dizisiyle Atv ekranlarında hayranlarının karşısındaydı. Halit Ergenç, Nejat İşler, Ayla Algan, gibi zengin kadroya sahip olan dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Dört ayrı yarışmadan "En İyi Kadın Oyuncu" ve "En İyi Kadın Dizi Oyuncusu" ödülleri aldı.

2005 yılında tekrar bir sinema filmi ile beyazperdeydi: "Ayın Karanlık Yüzü". Metin Belgin'in yazdığı, Buket İlhan'ın yönettiği filmde, Mehmet Ali Alabora, Ali Poyrazoğlu gibi usta oyuncularla birlikte başrolü paylaştı. 2006 yılında Aliye dizisini bitişinin ardından Amerika'nın Los Angeles şehrine gitti. Çeşitli alanlarda kurs ve atölye çalışmalarına katıldı.

2013'te Bursa'da çekimleri tamamlanan Derviş Zaim'in Balık filminde başrollerini Bülent İnal ile paylaştığı Filiz rolünü üstlendi. Yine ayı yıl, Serdar Akar'ın yönettiği, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler gibi sevilen oyuncularla paylaştığı Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinema filminde Alman polisi Ulrike rolünde oynadı.

Usta oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Figen Yürekli" karakterine hayat verecek olan Sanem Çelik'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Cihan’ın annesi… 40 yaşında, hala güzelliğiyle dikkat çeken, her şeye yetişmeye çalışan, enerjik bir kadın… Her zaman kendi tercihlerini yaşamış, bu uğurda gereken bedelleri ödemiş ama bundan hiçbir zaman pişman olmamış biri… Güçlü bir kadın, kolay kolay kimseye eyvallah etmiyor. El attığı her işte başarılı olan, mücadeleci bir karakter… Sahip olduğu dört çocuğa, iş hayatında zaman zaman tökezleyen kocasına, evinin idaresine, sağlık görevlisi olarak yaptığı işe, her şeye yetişmeyi başarıyor. En önemlisi bunları sevgiyle yapıyor.

Tolga Tekin(Muzaffer Yürekli)

19 Mart 1973 yılında Ankara'da doğmuştur. Orta eğitimini, Özel Arı Koleji’nde 1992'de tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden, 1996 yılında mezun oldu. Devlet Tiyatroları'nın açtığı sınavı kazanarak, Adana Devlet Tiyatrosu'nda görevine başladı. 1996 ile 2004 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Bizim Evin Halleri dizisinde 4 yıl oyuncu olarak çalıştı. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görev yapmaktadır.

2000 – 2008 yılları arasında “Bizim Evin Halleri” dizisinde Beyhan Saran, Meral Niron, Emel Göksu, Ayşenil Şamlıoğlu, Zeynep Koltuk ile birlikte oynadı. 2014 – 2015 yılları arasında "Paramparça" adlı dizide "Özkan Gülpınar" karakterini canlandırdı ve popülerlik kazandı.

Başarılı oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Muzaffer Yürekli" karakterine hayat verecek olan Tolga Tekin'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Cihan’ın babası, 42 yaşında… Sevecen, iyi niyetli, yumuşak huylu ve muzip bir adam… Karısına aşık; kendini onunla bulmuş, daha doğrusu kendini Figen’in akışına bırakmış biri... Gençlik yıllarında savrulmaya müsait bir karakterken Figen’le tanışması hayatının dönüm noktası olmuş. Karısına duyduğu aşk, güven ve teslimiyetle iyi bir aile babasına dönüşmüş. Ailesi için yapamayacağı şey yok.

Mert Yazıcıoğlu(Mahir Yetkin)

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mert Yazıcıoğlu aslen Denizlilidir. Lise eğitiminin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü'nde kayıt yaptıran Yazıcıoğlu, Karagül adlı dizide canlandırdığı 'Baran' karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Şans eseri oyunculuk yapmaya başlayan Mert Yazıcıoğlu bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra "Dedemin İnsanları" adlı filmle, oyunculuğa ilk adımını attı. 2013 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Karagül dizisinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Mesut Akusta ve Yavuz Bingöl gibi usta isimlerle birlikte rol aldı. Bu proje ona şöhretin kapılarını araladı.

3 Kasım 2016 tarihinden itibaren FOX'ta yayınlanmaya başlayan, Burak Sağyaşar imzalı, "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisinde de rol alan Mert Yazıcıoğlu, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde genç yeniçeri Korkut rolü ile seyirci karşısına çıkmıştı

Genç oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Mahir Yetkin" karakterine hayat verecek olan Mert Yazıcıoğlu'nun canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

19 yaşında, Cihan’ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri... Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber