Tarih : 06.10.2021 - 11:08 Yorum : 0

İstanbul ‘6 Ekim’i kutlamaya hazırlanıyor! 6 Ekim’de toplu ulaşım ücretsiz mi?

İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümü büyük bir coşkuyla kutlanıyor! İstanbul Büykşehir Belediyesi’nin İstanbul’un kurtuluşu için düzenleyeceği etkinlikler kapsamında birbirinden ünlü isimler Gülhane Parkı’nda buluşuyor! Her sene olduğu gibi bu yıl da kentte birçok etkinlik yer alacağı bildirilirken etkinlikleri merakla bekleyen vatandaş 6 Ekim’de toplu ulaşım ücretsiz mi? sorularının da yanıtını arıyor.

İstanbul ‘6 Ekim’i kutlamaya hazırlanıyor! 6 Ekim’de toplu ulaşım ücretsiz mi?

Her yıl 6 Ekim’de coşkuyla kutlanmakta olan İstanbul’un Kurtuluşu, bu yıl da birbirinden ünlü isimlerle Gülhane Parkı’nda kutlanacak. Ceylan Ertem’in birbirinden güzel şarkılarla konser vereceği etkinlikte Sunay Akın da İstanbul’a dair söyleşisiyle renk katacak. Kukla gösterilerinin de yer alacağı etkinliğe katılacak olan İstanbullular çok sayıda görsel şölene tanıklık edecek. İşte İstanbul 6 Ekim etkinlikleri ile ilgili detaylar…

6 EKİM İSTANBUL’UN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ 2021

Her yıl büyük bir heyecanla kutlanmakta olan 6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu, bu yıl da Gülhane Parkı’nda gerçekleşecek konserle birbirinden güzel ve keyifli anların adresi olacak. Saat 14:00 itibariyle Ceylan Ertem’in güzel şarkılarla vatandaşa eşlik edeceği konser, İstanbul’a dair hikayeleriyle Sunay Akın’ın söyleşisiyle devam edecek. Çocuklar için düzenlenecek olan meddahlar, kukla gösterileri, atölyeler ve Halide Edip Adıvar gösterisi de etkinlikte yer alacak olan diğer programlar olacak.

İSTANBUL KİTAPÇISI’NDAN KURTULUŞA ÖZEL KAMPANYA

İstanbul Kitapçısı, 6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu Etkinlikleri kapsamında Taksim ve Gülhane Parkı’nda yer alacak. 6 Ekim’e özel kampanya düzenleyen İstanbul Kitapçısı, İstanbul ve Atatürk konseptli kitaplarda Kültür A.Ş Yayınlarında %35, diğer yayınlarda ise %25 indirim kolaylığı sağlayacak.

6 EKİM’DE İSTANBUL’DA TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ Mİ OLACAK?

Resmi ve dini bayramlarda İstanbul genelinde uygulanmakta olan ücretsiz toplu ulaşım etkinlikleri, bu yıl da 6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu nedeniyle yeniden gerçekleştirilecek. 6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında toplu ulaşımda 24 saat boyunca ücretsiz seferler düzenlenecek.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber