2021-10-14 10:42:35

Destan dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı! Destan dizisi ne zaman başlayacak?

Yönetmenliğini emir Khaliladeh’in yaptığı, senaryosunu ise Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın üstlendiği Destan dizisi, tanıtım fragmanıyla izleyicinin beğenisini topladı. Başrollerini Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin paylaşacağı Destan dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Ne zaman başlayacağı merak konusu olan dizi için Destan dizisi ne zaman başlayacak? Destan dizisinin konusu ne, hangi oyuncular oynuyor? soruları yoğun olarak sorulmaya başladı. İşte detaylar…

Destan dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı! Destan dizisi ne zaman başlayacak?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Tanıtım fragmanıyla büyük beğeni toplayan Destan dizisi, ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken dizinin ne zaman başlayacağı ise büyük bir merak konusu olmaya başladı. Dizi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen izleyici yoğun olarak Destan dizisi ne zaman başlayacak? Destan dizisinde kimler oynuyor? Destan dizisinin hangi konuyu anlatıyor? sorularıyla gündemin seyrini değiştiriyor.

DESTAN DİZİSİ KONUSU

Diriliş Ertuğrul’un yapımcılarının üstlendiği, Bozdağ Film imzası taşıyan Destan dizisi, Gök Kağanı Korkut Han’ın yetim bıraktığı savaşçı dağ kızı Akkız ile Gök Kağanı Korkut Han’ın yetim bıraktığı Gök Tegini Batuga’nın hikayesini izleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

Yapımcı Mehmet Bozdağ’ın sosyal medya platformları üzerinden yapmış olduğu paylaşımda dizinin çekimlerinin başladığını duyurması üzerine yoğun bir ilgi toplayan dizinin tanıtım fragmanı dün akşam yayınlandı. Fragmanla birlikte ilginin kat be kat arttığı dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu…

DESTAN DİZİSİ OYUNCULARI

ATV ekranlarında yayına girecek olan Destan dizisinin kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler bulunuyor. Başrollerini Ebru Şahin (Akkız) ve Edip Tepeli’nin (Gök Tegini Batuga) paylaşacağı dizide Selim Bayraktar, Deniz Barut, Burak Berkay Akgül,  Burak Tozkoparan, Esra Kılıç ve Ecem Sena Bayır gibi başarılı isimler yer alıyor.

DESTAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İlk tanıtım fragmanı dün akşam yayınlanan Destan dizisinin ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusuyken, net tarih henüz belli değil. Yakın zamanda ATV ekranlarında yayına girecek olan ve başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli’nin paylaşacağı Destan dizisinin yeni sezonda büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağı öngörülüyor.

Etiketler