Tarih : 31.08.2020 - 18:27 Yorum : 0

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıtları ne zaman? 2020 AÖF kayıt yenileme

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ve ikinci üniversite kayıt tarihleri öğrenci ve adayların gündeminde.Açık Öğretim Faltesi kayıtları ile ilgili bilgiler geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF kayıtları ne zaman? 2020 AÖF kayıt yenileme ve detaylar haberimizde...

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıtları ne zaman? 2020 AÖF kayıt yenileme

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtları nasıl yapılır? sorusu adayların gündeminde. Hali hazırda AÖF öğrencisi olanlar da kayıt yenileme işlemleri ile ilgili detayları araştırıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtları bugün başladı. Peki Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtları ne zaman bitecek?

2020 AÖF kayıt yenileme

AÖF ikinci üniversite internet başvuruları 31 Ağustos ve 16 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Adayların başvuru yapabilmesi için YÖKSİS sistemindeki öğrenim bilgilerinin güncel olması gerekiyor. Bilgileri güncel olmayan adaylar, kaydının bulunduğu/mezun olduğu Yükseköğretim Kurumuna başvurarak YÖKSİS sistemindeki bilgilerini kontrol etmeleri gerekiyor.

İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN BİTECEK?

İnternet başvuruları 31 Ağustos 2020 - 16 Ekim 2020 tarihleri aralığında yapılacak. AÖF bürosundan yapılacak kayıtlar ise 31 Ağustos 2020 - 15 Ekim 2020 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek.

YKS İLE YERLEŞEN ADAYLARIN KAYIT DUYURUSU İÇİN TIKLAYIN

YKS Yeni Kayıt, Ek Yerleştirme, Dikey Geçiş ve Sağlık Lisans Tamamlama İnternet Başvuru ve Kayıt tarihleri, YÖK ve YKS yerleştirme sonuçlarının açıklandığı tarihe bağlı olarak değişebilir.

Kayıt gruplarının İnternet Başvuru işlemleri belirtilen tarihlerin ilk günü saat 09:00'da başlayacak, son günü saat 17:00'de sona erecektir.

Yatay Geçiş kapsamında kayıt yaptıranlar ders ekleyebilir.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber