2022-06-14 15:00:15 | Son Güncelleme : 2022-06-14 15:08:30

Disney Plus üyelik fiyatı ne kadar, nasıl üye olunur? Disney Plus Türkiye içerikleri ve diziler neler?

Disney Plus Türkiye’de kullanıma açıldı. Dijital film ve dizi platformları arasına dahil olması ile birlikte sektördeki rekabet ortamını iyice kızıştıran Disney Plus, Netflix, Exxen, BluTV, PuhuTV, Gain ve Amazon Prime gibi platformlardan sonra en dikkat çeken platformlardan biri oldu. Türkiye’de kullanıma açılmasının ardından Türk diziler ve içerikler de merak edilmeye başladı. Peki Disney Plus üyelik ücreti ne kadar? Disney Plus Türk içerikleri neler? Detaylar haberimizde…

Disney Plus Türkiye pazarı için çok sayıda özel proje hazırlamış durumda. Bu projelerden ilki ‘Kaçış’ isimli dizi oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Disney Plus Türkiye pazarı için çok sayıda özel proje hazırlamış durumda. Bu projelerden ilki ‘Kaçış’ isimli dizi oldu

Netflix, Exxen, BluTV, PuhuTV, Gain ve Amazon Prime gibi çok sayıda dijital platformun ardından dikkat çekmeyi başaran Disney Plus, Türkiye’de kullanıma açıldı. Dijital film ve dizi platformları arasına dahil olarak rekabeti kızıştıran Disney Plus için üyelik ücretlerinin ne kadar olduğu ve hangi içeriklerin yer alacağı vatandaşlar tarafından merak edildi. “Disney Plus üyelik ücreti kaç TL?”, “Disney Plus’ta Türkiye içerikleri ve diziler neler?” sorularına cevap aranmaya başladı.

DISNEY PLUS ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Türkiye’de kullanıma açılan Disney Plus için üyelik ücretlerinin ne kadar olduğu merak ediliyor. Aylık ve yıllık olarak 2 farklı fiyat üzerinden değerlendirilmekte olan Disney Plus üyelik ücretleri aylık 34.99 TL, yıllık ise 349,90 TL olarak belirlendi.

DISNEY PLUS ÜYELİK NASIL YAPILIR?

Disney+’ın (Disney Plus) tanışma paketinden yararlanarak kayıt olmak isteyenler, öncelik olarak bilgilerini kaydetmek için www.disneyplus.com adresini ziyaret etmelidir. Bu site üzerinden üyelik üzerine tüm koşullara ulaşılabiliyor. Bilgilerini kaydeden kişiler için özel teklif, lansman günü olan 14 Haziran 2022 tarihinden itibaren e-posta adreslerine gönderilmiş olacak. Gönderilen bu tanıtım teklifi, sadece lansman günü öncesinde kayıt yaptıranlar için geçerli olacak.

DISNEY PLUS ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Disney+ tarafından faturalandırılan kişiler, üyeliklerini iptal etmek istediklerinde bir bilgisayar ya da mobil tarayıcı üzerinden Disney+ hesabında oturum açmalı, profil simgesini seçmeli ve hesap bölümüne gitmelidir. Ardından üyelik bölümünden Disney+ üyeliği seçilmeli ve bu kısımdan ÜYELİĞİ İPTAL ET’i seçmelidir. İptal etme nedeni paylaşılmalı ve anket doldurulmalıdır. Bu aşamaların ardından iptal işleminin tamamlanması istenmektedir.

DISNEY PLUS TÜRKİYE İÇERİKLERİ NELER?

Disney Plus Türkiye pazarı için çok sayıda özel proje hazırlamış durumda. Bu projelerden ilki ‘Kaçış’ isimli dizi oldu. Disney Plus’un tanıtım fragmanında yer alan isimler ise dikkat çekti. Cansu Dere, Aras Bulut İyinemli, Can Yaman, Hande Erçel, Aslı Evren, Halit Ergenç ve Engin Akyürek gibi çok sayıda ünlü ismin yer aldığı platformda izleyiciyle buluşacak içerikler merakla bekleniyor.