• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  103024
 • up
  USD
  6.8109
 • down
  EURO
  7.4186
 • down
  GBP
  8.2936
 • down
  Altın
  373.246
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 22.10.2019 - 15:29 Yorum : 0

CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları! CBC Sport Frekans bilgileri nedir?

CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları! CBC Sport Frekans bilgileri nedir? gibi aradıklarınız burada.UEFA Şampiyonlar Ligi'nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Temsilcimiz Galatasaray bu akşam zorlu bir maça çıkacak.bu maçı Türkiye'den Beinsports yayınlıyor. Peki CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? İşte Frekans bilgileri nedir?

CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları! CBC Sport Frekans bilgileri nedir?

Şampiyonlar Ligi'nde heyecanlı maçlar kaldığı yerden devam ediyor. Futbolsevereler bu maçları canlı izlemek için internette nasıl izlerim gibi aramalarda bulunuyor. CBC Sport uydudan nasıl izlenir?  Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları! CBC Sport Frekans bilgileri nedir? gibi aradıklarınız burada.UEFA Şampiyonlar Ligi'nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Temsilcimiz Galatasaray bu akşam zorlu bir maça çıkacak.bu maçı Türkiye'den Beinsports yayınlıyor. Peki CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? İşte Frekans bilgileri nedir?

CBC SPORT CANLI İZLE

CBC Sport tek çanakla izlenir mi?
1.adım 

Maçı Türksat çanağından izleyecekseniz; çanak anteninizde bulunan mevcut Türksat LNB'sinin tam olarak sağ bitişiği(arkadan bakınca) 2. LBN'yi yerleştirin. Bu yerleştirme işlemini bant-plastik kelepçe veya multifeed denen 2-3-4... uyduyu izleme şansı veren aparatı alarak da yapabilirsiniz.

2.adım

Azerspace LNB'sini sabitledikten sonra Türksat LNB'sinden gelen kablo ile Azerspace LNB'sinden gelen kabloları birleştirmek için diseq kullanmanız gerekmektedir. Türksat LNB'sinden gelen kabloyu, diseqc'in 1. girişine, Azerspace LNB'sinden gelen kabloyu ise diseqc'in 2. girişine takınız. Diseqc'in ortasındaki giriş ise uydu cihazına Receiver'e gidecektir.

Tek çanakla CBC Sport kanalını izleyebilirsiniz
3.adım 

Uydu alıcınızdan Menü-Uydu ekle bölümünden Azersat46 ekleyip bu uydu için Anten/Diseqc ayarlarından diseqc 1-2-3- veya a-b-c olarak seçiniz. Azerspace uydusunun diseqc girişini TV'den de ''2''(B) Türksat'ın TV'den diseqc girişini ise diseqc 1(A) olarak seçiniz.

4.adım 

Daha sonra kanalların frekanslarını manuel olarak girip taratın. İdman/ CBC Sport HD / Az TV SD yayınları için cihazına Biss şifre girmeniz gerekecektir.

Önemli! Hotbird'e ayarlanmış çanağınızı Azerspaceye dönüştürmek için Hotbird çanağındaki LNB'yi çıkartıp Türksat çanağınızın arkadan bakınca sağına bant, plastik kelepçe veya multiifeed ile sabitlendikten sonra TV'den Hotbird uydusundan aşağıdaki kanalların frekanslarını taratın. Kanalların biss şifresini girdikten sonra izleyebilirsiniz.

CBCSPORT YAYIN AKIŞI İÇİN TIKLAYIN

CBC Sport şifresiz nasıl izlenir?

CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapmakta. Öncelikle uydunuzun AzerSpace 46° uydusu olmak zorunda. Bu şartı sağladıktan sonra CBC Sport'u frekans ayarlarını girerek izleyebilirsiniz. 

CBC Sport uydu ve frekans bilgileri 
Uydu: AzerSpace 46° 

Frekans: 11135 H 27500 

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber