• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  86161
 • down
  USD
  6.0498
 • down
  EURO
  6.7734
 • down
  GBP
  7.6768
 • down
  Altın
  250.275
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
Ramazan
REKLAMI KAPAT
Tarih : 20.11.2018 - 09:34 Yorum : 0

SÖZ İZLE! Söz 60. YENİ BÖLÜM İZLEE! Nefes Kesen Bölüm! SÖZ 60. son Bölüm neler yaşandı STAR tv PUHU TV YouTube Canlı izle

SÖZ İZLE! Söz 60.Bölüm 2.Fragmanı İzle! Nefes kesen yeni bölüm! SÖZ 60. Bölüm STAR tv PUHU TV YouTube Canlı izleme linki haberimizde.Söz bu akşam yayınlanacak yeni bölüm öncesi ön izleme ile ekranlara geldi. Söz yeni bölüm ön izlemede; Keşanlı ve Yavuz dertleşiyor. Keşanlı komutanına içini dökerken, Yavuz'dan Keşanlı'ya övgü dolu sözler geliyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte merakla beklenen Söz 60. bölüm ön izlememe linki ve daha fazlası haberimizde bulabilirsiniz.

SÖZ İZLE! Söz 60. YENİ BÖLÜM İZLEE! Nefes Kesen Bölüm! SÖZ 60. son Bölüm neler yaşandı STAR tv PUHU TV YouTube Canlı izle

SÖZ İZLE! Söz 60.bölüm 2.fragmanı izle! Nefes kesen yeni bölüm! SÖZ  60. Bölüm STAR tv PUHU TV YouTube Canlı izleme linki haberimizde.Söz bu akşam yayınlanacak yeni bölüm öncesi ön izleme ile ekranlara geldi. Söz yeni bölüm ön izlemede; Keşanlı ve Yavuz dertleşiyor. Keşanlı komutanına içini dökerken, Yavuz'dan Keşanlı'ya övgü dolu sözler geliyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte merakla beklenen Söz 60. bölüm ön izlememe linki ve daha fazlası haberimizde bulabilirsiniz.

SÖZ 60 .BÖLÜM 2 BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Star TV'nin sevilen dizisi Söz 59.bölümü seyirci ile buluştu. Söz 59.son bölümde; Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri almak için Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir. Dragan, Nisan'ın yeni çizeceği yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir. Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır.   Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler. Dragan kardeşini kurtarmak için canını ortaya koyacaktır. Söz nefes kesen son bölüm finalinde ise Savcı Derya'dan gelen beklenmedik itiraf şok etkisi OLUŞTURACAKTIR. Peki, soluksuz izlenen 59.bölümün ardından Söz 60.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz 60.bölümden gelen ilk sahne...

Söz 59.son bölümde; Nadya'yı sorguya alan Yavuz, Dragan'ı tuzağa düşürmeye çalışacak ve bu esnada çok kilit bir bilgi öğrenecektir. Yavuz'a olan ilgisini daha fazla saklayamayan Savcı Derya ise kendisini tehdit eden Dragan'ın gözleri önünde Yavuz'a itirafta bulunacaktır. İşte, Söz 60.bölüm fragmanı detayları...

 

SÖZ 60.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Deniz Baysal, Aybüke Pusat ve Mehmet Özgür gibi isimlerin rol aldığı Söz 60.bölümü ile 19 Kasım Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

Söz 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 61. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden bulabilirisniz.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir. Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler.  Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber