• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  114809
 • up
  USD
  6.8596
 • up
  EURO
  7.7623
 • up
  GBP
  8.6697
 • down
  Altın
  397.185
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 10.01.2020 - 08:38 Yorum : 0

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı izle, Kuzey yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı affedecek mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde neler yaşandı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman başlayacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta fırtınalar durulmuyor. Kuzey ve Yıldız ne zaman barışacak? Kuzey, Yıldız'ın yaptıklarını öğrenince nasıl bir tepki verecek? Herkesin heyecanla beklediği yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte tüm merak edilen soruların cevapları haberimizde...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı izle, Kuzey yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı affedecek mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde neler yaşandı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman başlayacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta fırtınalar durulmuyor. Kuzey ve Yıldız ne zaman barışacak? Kuzey, Yıldız'ın yaptıklarını öğrenince nasıl bir tepki verecek? Herkesin heyecanla beklediği yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte tüm merak edilen soruların cevapları haberimizde...

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 17. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 16. bölümünde Kuzey, bulduğu her fırsatta Yıldız’la arasına yeni bir mesafe koymakta, onu kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yıldız, Kuzey’in bunu neden yaptığını öğrendiğinde hamlelerine yenilerini ekler. Yıldız’ın vazgeçmeye, Kuzey’inse geri adım atmaya niyeti yoktur. Adeta bir kapalı kutu olan Kuzey, Yıldız’ın motivasyonundan habersiz başka dertlerle boğuşmaktadır. Kızlarının başı bu kez büyük beladadır. Kuzey’se bu durumun sorumlularını yaptıklarına pişman etmeye kararlıdır.  Kuzey, bir yandan kızlarının başına buyrukluğuyla uğraşırken Yıldız da bir yandan başka planlar peşindedir. Kuzey’i özgürlüğüne kavuşturmayı kafasına koymuştur. Bu yüzden hem kendini hem de Kuzey’i fazlasıyla zora sokacak bir yola başvurur. Kuzey’in bunu öğrenmesi, Yıldız’a olan güveninin bir kez daha yerle bir olması anlamına gelecektir. Yıldız, büyük bir kararın eşiğindedir. Kuzey’e rağmen Kuzey için birçok şeyinden vazgeçecek midir? Yoksa tüm olanlara göz mü yumacaktır?

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN - BU HAFTA VAR MI
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, yılbaşı nedeniyle tatile girmişti. Bu nedenle dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. Dizinin 17. yeni bölümü 18 Ocak Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV'de yayınlanacak.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber