• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  98339
 • down
  USD
  5.7736
 • down
  EURO
  6.4243
 • down
  GBP
  7.4426
 • down
  Altın
  276.444
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 24.01.2017 - 16:29 Yorum : 0

Puhu tv İçerde 18. bölüm izle | 19. İçerde Sneak Peek izle | 18. Bölüm yine nefes kesti!

İçerde son bölüm izlendi. Fenomen dizi yeni bölümüyle dün akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Geçen haftaki bölümüyle sosyal medyayı sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle Show tv'de ekranlara geldi. İçerde 18. bölüm de neler yaşandı. Celal Baba, ve Yusuf Müdür yine karşı karşıya geldi. Yusuf müdür Coşkun ve Yaşar'ı Celal'den alıp emniyete götürür. Fenomen dizinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde izleme linki haberimizde..

Puhu tv İçerde 18. bölüm izle | 19. İçerde Sneak Peek izle | 18. Bölüm yine nefes kesti!

İçerde son bölüm izlendi. Fenomen dizi yeni bölümüyle dün akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Geçen haftaki bölümüyle sosyal medyayı sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle Show tv'de ekranlara gelecek. İçerde 18. bölüm de neler yaşandı. Celal Baba, ve Yusuf Müdür yine karşı karşıya geldi. Yusuf müdür Coşkun ve Yaşar'ı Celal'den alıp emniyete götürür. Fenomen dizinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde izleme linki haberimizde..

Dün akşam ekrana gelen İçerde son bölümde Kebapçı Celal ve adamları Çoşkun ve Yaşar'ın peşine düştü. Çoşkun, Sarp sayesinde kurtulurken Yaşar kendi çabasıyla yakayı kurtardı. İçerde yayınlanan 19. bölüm kısa tanıtımında Yusuf Müdür büyük bir sürprizle karşı karşıya kalır.

İçerde 19. Bölüm - Sneak Peek

İçerde Son Bölüm bu akşam izleyiciyi yine ekran karşısına kilitlemeyi başarabilecek mi? Celal Baba artık, Sarp'ın Melek'le beraber olduğunu bilir, ve Celal baba'nın Yaşar'In babasını öldürmesiyle oğlunun tuzağını bozar. Yusuf Müdür, Çoşkun ve Yaşar'ın infaz öncesi olay yerine gelir ve Yaşar ve Çoşkun'u oradan alır.  Çoşkun iyice köşeye sıkışmıştır. Herkes Coşkun'un nezaretten çıkmasını bekler. Celal Baba ise yine çılgına dönmüştür. Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez dizisi  yine nefesleri kesti. SHOW TV'nin fenomen dizisi , 18. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Yeni bölümde tehlikenin farkında olan Coşkun, kendisini korumak için Yaşar’la birlikte hareket edecektir Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un paylaştığı "İçerde", 18. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Celal’in Coşkun ve Yaşar’ı yakaladığı dizide, olay yerine Yusuf Müdür ve ekibinin gelip ikiliyi gözaltına alması sonrası herkes yeniden Coşkun’un peşine düşecek. İşte 18. bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları...

İçerde 18. bölüm fragmanı Youtube izle

İçerde 18. Bölüm 2. fragmanı Youtube izle

  Pazartesi akşamları milyonları SHOW TV ekranına kilitleyen “İçerde”, yine ezber bozacak bir bölümle takipçilerinin karşısına çıkacak. Kebapçı Celal'in, Coşkun ve Yaşar'ı yakaladığı sırada olay yerine Yusuf Müdür ve ekibi gelir. Yusuf, Coşkun ve Yaşar’ı Celal’den korumak için oradan alır. İfadelerini almak üzere organize şubeye götürür. Şimdi herkes Coşkun’un peşindedir. Mert, ailesini öğrenmek için, Sarp, Umut’u sormak için, Celal ise Coşkun’u öldürmek için. Herkes harekete geçmek için Coşkun’un organizeden çıkmasını bekliyordur. Tehlikenin farkında olan Coşkun, kendisini korumak için Yaşar’la birlikte hareket edecektir. Coşkun gittikçe köşeye sıkışır. Artık yolun sonuna geldiğini düşünüyordur...

İçerde 17. bölümde neler yaşanmıştı

Coşkun, Yaşar adında bir adama gider. Bu adam hakkında bildikleriyle Celal’e karşı işbirliği yapabileceğini düşünmektedir. Yeşim, Celal’e DNA testi yaptırdığını, Melek’le arasındaki gerçeği bildiğini söyler. Yeşim bu sırrı yıllardır sakladığı için Celal’e çok öfkelidir. Melek’in Celal’le arasını bozmak ister ve Sarp’la Melek’in ilişkisini söyler. Celal duyduklarına inanamaz, çılgına döner. Sarp’ın derhal Davut’un deposuna getirilmesini emreder. Melek bavullarını toplamış, seyahate çıkmak üzeredir. Celal’le yaşananlardan sonra uzaklaşmaya ihtiyacı vardır. Sarp'ı arar, iki bileti olduğunu söyleyip kendisiyle gelmesini ister. Ancak Melek’in tahmin etmediği gelişmeler olur ve yolda kaçırılır. Eylem, Mert’i sıkıştırır. Sarp’ın gizli kamera görüntülerinin kendisinde ne işi olduğunu sorar. Başına geleceklerden habersiz olan Sarp, Davut’un deposuna getirilir...

içerde son bölüm izle

İçerde son bölüm de neler yaşandı?

Reytingleri alt üst eden fenomen dizi İçerde'nin dün akşamki bölümünden sonra yeni bölümü için fragmandan önce sneak peek videosu yayınlandı. İçerde'de Sarp Melek'e içinden bir sesin bazı zamanlarda tehlikeli olduğunu ve uzak durması gerektiğini söyledi. Daha sonra yüzüne baktığında tüm bunların silindiğini söyleyen Sarp ve Melek arasında duygusal bir sahne yaşanıyor. Tüm gelişmeler İçerde'nin yeni bölümünde olacak.

Yusuf Müdür ve Sarp yine yanyana

Yusuf Müdür ve Sarp yine yanyana son bölümü izleyenlere yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. son bölüm ardından İçerde 16. yeni bölüm fragmanı merak edilir oldu. 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde dizisi hakkında tüm merak edilenler haberimizde bulunuyor. İşte, son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı. Show TV’nin bu sezon reytingleri alt üst eden dizisi  son bölüm ile izleyicileri ekrana kilitledi. İçerde son bölüm büyük heyecan yaşattı. Gözler  16. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Yeni bölümde yaşanacakların ipuçları fragmanda yer alacak. Peki, İçerde 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragman henüz yayınlanmasa da yeni bölümden bir ‘Sneak Peek’ paylaşıldı. Yeni bölümle ilgili ilk sahnelerde, dayak yiyen Sarp’ın yaralarını Melek’in iyileştirdiği görülüyor. Melek Sarp’a “Ne olacağız biz be Sarp” diye soruyor. Sarp ise ona verdiği cevapla etkiliyor. Melek’e “Bazen aklım diyor ki, bu kız tehlikeli. Uzaklaş. Ama sonra sana bakıyorum hepsi kayboluyor, uçup gidiyor.” diyen Sarp ona aşkını farklı bir biçimde ifade ediyor. Bu duygusal sahne yeni bölümde yer alacak. 15. bölümünde Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy'un polislik görevinden alınması diziye damga vurdu. Sarp polislikten neden alındı? dizisinin 15. bölümünde Yusuf müdürün vurulmasından sonra tüm gerçekleri amire anlatan Sarp'ın başı belaya girdi. Yusuf müdürün başına gelenlerden sorumlu tutulan Sarp, amir tarafından polislik görevinden alındı. Peki bundan sonra ne olacak? Yusuf müdür ölecek mi? dizide Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy'un amir tarafından görevinden alınması ve halen Yusuf müdürün komada ölümle pençelenmesi işleri çıkmaza sürüyor. "Sarp'ın durumu ne olacak" sorusunun cevabı ise bir sonraki bölümde netlik kazanacak. Son gelen iddialar da ise Çağatay Ulusoy'un diziden ayrılacağı yönünde oldu.

   

Kaynak : ,
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber