2018-12-04 00:09:01

On Numara 3 Aralık sonuçları açıklandı SORGULA | Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama ekranı

İşte, 3 Aralık Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama ekranı. On Numara çekilişi her hafta Pazartesi günü Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. Çekiliş saat 21.15'te başladı. Bugün de On Numara kazandıran numaralar belli oldu.

On Numara 3 Aralık sonuçları açıklandı SORGULA | Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama ekranı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

 3 Aralık On Numara çekiliş sonuçları öğren. 3 Aralık Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama ekranı burada. Geçen hafta büyük ikramiye İstanbul'dan iki kişiye gitmişti. Bu haftaki şanslı numaralar ve kazandıran numaralar merak ediliyor.

3 ARALIK ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUCU

Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanan On Numara sonucu şöyle:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: BURSA / İNEGÖL – MERSİN / AKDENİZ – İSTANBUL / BEYOĞLU – İZMİR / TORBALI – TEKİRDAĞ / KAPAKLI

2, 7, 11, 18, 20, 21, 22, 23, 27, 30, 34, 38, 39, 47, 48, 51, 52, 61, 63, 66, 77, 78

 

ON NUMARA HAKKINDA

 

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

Etiketler